Роза цілком заслужено вважається одним з найкрасивіших квітів на Землі, і як наслідок - найулюбленішим рослиною більшості представниць жіночої статі. Її витончена краса радує жіночий погляд, а незрівнянний, тонкий аромат змушує жіноче серце битися швидше і радісніше.

Не так давно вчені одного з австралійських університетів зробили воістину сенсаційне відкриття: квіти троянди володіють дієтичними властивостями. Виявляється, що аромат, що виділяється цими квітами, сприяє зниженню апетиту. Іншими словами - запах троянди здатний істотно знизити потяг жінки до споживання їжі.

Таку заяву стало можливим завдяки результатам науково-дослідного експерименту, в якому взяли участь 3200 представниць жіночої половини людства. Учасниці знаходилися у віковій групі від 20 до 36 років, при цьому всі вони страждали ожирінням.

Суть експерименту полягала в наступному: половина учасниць були розміщені в кімнатах, де знаходилися букети зі свіжими трояндами, що залишилися жінки оселилися в кімнатах , інтер'єр яких доповнювали вази з польовими квітами.


При цьому букети щодня оновлювалися. Впродовж двох тижнів учасниці перебували в кімнатах з квітами, при цьому не менше трьох годин на день. Так що, якщо Ваша вага, скажімо, не зовсім ідеальний, то швидше в магазин і салон квітів за букетиком троянд!

У ході випробування виявилося наступне: жінки, які перебували під впливом ароматною димки троянд, відчували меншу прагнення до споживання їжі. При цьому у них спостерігалося зменшення маси тіла - в середньому на 3-5 кілограмів, а також помітно скоротився щоденний раціон харчування - на 1000 калорій.

За словами керівника даного дослідження аромат троянд має здатність активізувати ту область мозку, яка відповідальна за почуття голоду, тим самим рожеве пахощі позбавляє організм від зайвих калорій. Простіше кажучи - аромат, що виділяється трояндами, попросту обманює організм, приносячи йому помилковий ефект насичення.