О, жах! Тобі раптово повідомили про важливий захід? Подруга покликала в театр, куди несподівано опинився зайвий квиток? Або раптом пролунав дзвінок від того єдиного, уваги якого ти чекала стільки часу?

І начебто хочеться, і колеться - в дзеркало на тебе дивиться втомлене істота з сумними, втомленими, ненафарбованими очима .. Невже нічого не вийде і доведеться відмовлятися від такої можливості показати себе у всій красі? "LadyShine" вважає, що ні!

Давай подивимося на себе уважніше. Твої очі від природи дуже виразні, риси обличчя досить правильні, а запальна посмішка здатна змусити посміхатися всіх оточуючих! А що ще необхідно, щоб виглядати бездоганно і чарівно? Всього лише півгодини, щоб довести картину під назвою "Я прекрасна" до досконалості: приховати дрібні погрішності шкіри, зняти втому, а потім підкреслити все найкраще в собі. Ну так не варто зволікати, адже тридцять хвилин не мало, але й не багато!

Першим ділом, давай займемося накопичилася за день втомою. Їй не місце в твоєму організмі. На це у нас є десять хвилин.

Припустимо, ти зараз вдома. Бігом в душ, адже саме там ти зможеш додати свіжість не тільки тілу, а й душі! Кращий варіант для позбавлення від втоми - контрастний душ. Методика контрастного душу проста: спочатку необхідно гарненько прогрітися під пестливими тіло цівками теплою, можливо, навіть гарячої води, а потім різко змінити струмінь на холодну. Не обов'язково відразу обполіскуватися крижаний - вибери таку температуру, щоб її можна було витерпіти пару хвилин. Потім знову перейди на теплу. І так повторюй кілька разів, однак дивись, щоб ця процедура не приносила роздратування і неприємних відчуттів. Закінчити симфонію зняття втоми потрібно на холодній ноті, щоб залишити бадьорість в організмі, а не розслабляти його теплою водою.


Після цієї процедури можна пару хвилин поніжитися, закріпивши ефект легким масажем пухнастим рушником.

Якщо ж до будинку бігти далеко, а на роботі душа не є? Все одно потрібен контрастний душ, однак приймати його будуть твої руки і обличчя. Спочатку потримай руки під гарячою водою хвилини три, а потім - під крижаною. Після кількох таких циклів, побалуй личко - кілька разів змочи його то гарячою, то холодною водою. Як кажуть рефлексотерапевти, ефект від такого контрастного міні-душа лише трохи поступається звичайному душу.

Ну ось і він - прилив молодості і сил, отже, можна приступати до наступного кроку!

Таким буде п'ятихвилинна зарядка організму бадьорістю.

Один з кращих способів збадьоритися - випити чашку зеленого чаю з лимоном або міцного чорного чаю, бажано, також з лимоном. До речі, якщо під рукою виявиться парочка шматочків шоколаду, то це буде вельми до речі - шоколад дуже добре бореться з поганим настроєм, вчені навіть знайшли в ньому якась речовина, обогашающее мозок почуттям щастя. Крім того, шоколад додасть організму "швидких" калорій і енергії.

Є й інший спосіб отримати невеликий, однак, такий потрібний заряд бадьорості - зробити собі масаж вух. Навіщо? - Здивуєшся ти і будеш не права. На вушній раковині розташовується багато біологічно активних точок, які, в свою чергу, відповідають різним органам, енергетично закріпленим за цими точками. Таким чином, масаж вух дасть непогану зарядку всьому організму. А якщо ще капнути пару крапель м'ятного масла на подушечки пальців, після чого втерти його в мочки вух, то заряд бадьорості виявиться вдвічі більше! Не потрібно боятися можливого почервоніння вух - дане почервоніння буде недовгим, зате енергії цілком вистачить на кілька прекрасних вечірніх годин.