Весілля - урочиста і знаменна подія не тільки для безпосередніх винуватців торжества, а й випробування для запрошених, які отримали можливість проявити свою щедрість і смак. Чому випробування? А ви знаєте, як упакувати весільні подарунки, щоб вони запам'яталися і сподобалися?

Припустимо, ви з честю впоралися з вибором і покупкою подарунка. Тепер перед вами стоїть не менш важливе завдання - гідно упакувати його.

Класичний варіант упаковки подарунка

Так, ви розумієте, що куплену для молодят річ необхідно святково упакувати. Як упакувати весільні подарунки? З різних причин - чи то сили скінчилися при покупці подарунка, чи то фантазії не вистачає, чи то просто не бажаєте забивати голову такими дрібницями - ви не хочете займатися пакуванням самостійно. У цьому випадку ви можете вдатися до найпростішого способу - звернутися до фахівця, знайти якого в даний час дуже легко. Ви повинні попередити його, що презент призначений молодятам, вибрати папір, стрічки і протягом декількох хвилин отримати своє замовлення.

Як упакувати подарунки: навіть використовуючи цей простий спосіб, потрібно бути уважним, щоб не зробити помилку:

- не віддавайте подарунок для упаковки відразу після покупки, щоб не гнівається потім, що забули вкласти туди листівку або інше привітання;

- не забудьте, що традиційними кольорами для весільних упаковок є білий, кремовий, рожевий , блакитний;

- щоб уникнути банальності попросіть пакувальника використовувати не тільки стрічки і бантики, а й мережива і перлинні намиста.

Не знаєте, як упакувати весільні подарунки? Можна упакувати і самому подарунок у стандартному стилі. Але якщо ви ніколи не займалися подібною справою - потренуйтеся на газетному папері, інакше зіпсуєте пакувальний матеріал.

Проявіть фантазію!

Якщо ви вважаєте себе людиною творчою, креативним, вдобавок хочете проявити себе як особистість, і по-особливому висловити тепле ставлення до молодят - займіться упаковкою подарунка самі.


Існує кілька варіантів як упакувати подарунок, і ви можете вибрати той, який відповідає вашим смакам.

- "Красномовна" упаковка. Суть полягає в тому, що її зовнішня форма розкриває зміст подарунка. Наприклад, якщо вашим подарунком є романтичну подорож, то упаковка може мати форму дорожньої валізи або символу країни, в яку належить відправитися молодятам.

- Нетрадиційна форма. Оригінальність даної упаковки полягає в її незвичайній формі. Наприклад, вона може бути циліндричної, овальної, круглої, пірамідальної і вигідно відрізнятися від стандартного паралелепіпеда.

- Оригінальна упаковка для грошей. Особливо радіють молодята подарункам у вигляді грошових купюр. Гості це розуміють, але деяким просто незручно протягувати гроші в непоказному конверті. Ну і не робіть цього! Для грошей можна купити шкатулку у вигляді шафи, стола, в ящики якого і потрібно покласти купюри. Можна грошові знаки розкласти по осередках фотоальбому, ідей існує безліч!

- інтригуючи молодят! Сюрпризи люблять усі. Тому подарунок можна упакувати так, щоб не відразу можна витягти його вміст, для чого використовують вкладені одна в одну коробки. Ця ідея, все ж, більше підходить для цінних презентів, заради яких можна і помучитися.

Не дайте вашому з такою любов'ю вибраному подарунку стати всього лише частиною гори чужих підношень! Упакуйте його не банальні, а покличте на допомогу всю свою любов, фантазію і винахідливість!