Для того щоб зшити дійсно гарне плаття самостійно потрібні деякі знання та навички. Це нелегке завдання, особливо для тих дівчат, які не так вже й часто беруться за голку з ниткою. Проте все ж це не так вже й важко, як здається. Основне - це бажання і терпіння. Особливо вам потрібно терпіння, адже воно важливе для грамотного і поетапного виконання поставленого завдання. Давайте про це і поговоримо.

Мета пошиття сукні

Звичайно, якщо ви вже вирішили пошити сукню, то не складно здогадатися, що основна ваша мета полягає в тому, щоб отримати ексклюзивне плаття, якого не буде ні в кого і ніде. Безумовно, вибір в магазинах різних суконь на сьогоднішній день просто величезний. Є також такі ситуації, коли відповідний вам фасон не в тренді і його немає ніде, або вам хочеться плаття саме із золотим орнаментом ультрамаринового кольору. Де його взяти? А ніде, доведеться шити самостійно!

Однак не кожна дівчина знає, що найголовніше в сукні - форма, а не колір, фасон, матеріал або розмір. Без викрійки зшити плаття неможливо. Вона повинна бути бездоганною і зрозумілою. Можете взяти викрійку в Інтернеті або у подруг, але не починайте робити викрійки самостійно, тому що тільки зіпсуєте тканину.

Найпростішими сукнями для непрофесійного шиття є сукні-трансформери, які, до того ж, дуже популярні і дозволяють вносити постійні зміни в образ.

Шиємо плаття-трансформер

Правильна драпірування - головний момент в шиття хорошого сукні.


Тканина потрібно підбирати дуже ретельно, тому що крім краси, вона повинна служити цілям функціональності. Тканина повинна бути такою, щоб викладалася м'якими красивими, хвилями і перетворюватися на чудесні драпірування. Запасіться 3-ма метрами тканини. Краще, якщо це буде двосторонній і еластичний трикотаж.

Особливу увагу приділіть обробці швів. Це слід робити дуже акуратно, тому що шви відразу видадуть походження вашого яскравого та оригінального ексклюзиву. Найбільш хорошим варіантом буде, якщо оверлочіть буде професіонал. Перед початком роботи вам потрібно зняти мірки. Мірка В - висота пояса, А - обхват грудей, С - відстань до коліна від нижнього краю пояса і від коліна до ключиці.

Збирається таке плаття з 3-х основних частин. Це зав'язки, пояс і основна частина. З основної тканини виконуються зав'язки. Їх довжина повинна складати -3 метра, ширина -1,5 см. Пояс повинен бути ідентичний обхвату грудей і сточуватися в кільце.

Для того щоб виготовити основну частину вам потрібно взяти по викрійці прямокутник тканини, згорнути його навпіл , а потім зробити надріз для ушивання пояса по згину. Далі ви тільки підбираєте самостійно довжину сукні. Далі приміряйте плаття і можете починати тренуватися в красивому драпірування ексклюзиву! Як бачите, для новачка зшити це плаття - не проблема, головне - величезне бажання і терпляче прагнення до мети! Будьте чарівні!