Будь-який з нас може зіткнутися з такою проблемою як білизняні воші, але для того щоб бути впевненим в тому що це саме вони (адже й інших різновидів паразитів існує дуже багато), потрібно розібратися в тому як же вони все-таки виглядають.

Як виглядають білизняні воші - білизняні воші живуть в будь білизняний тканини, яка безпосередньо контактує з тілом людини. Не дивний той факт, що цим комахам необхідний тісний контакт з людиною, так як вони потребують тепла, яке виділяє його тіло, а також потребують антисанітарних умовах, без усього цього популяція виведеного потомства з личинок (гнид) різко знижується. Вошей можна визначити за звичайними паразитарним симптомів, наприклад, якщо з'явилося відчуття свербежу, а при розгляді зудить місця був виявлений явний укус, то потрібно зняти одяг і якомога ретельніше розглянути її.


Якщо було виявлено комаха, що досягає до 5мм в довжину (розміри дорослої особини), що має білий відтінок, тільце витягнутої форми і шість досить товстих лапок (краще за все розглядати в лупу), то це білизняні воші.

Якщо були виявлені білизняні воші, як боротися з ними найбільш ефективно?

1. Потрібно обробити постільну білизну і одяг засобом від комах

2. Прання при високій температурі, вивітрювання на свіжому повітрі, прасування.

3. На тілі людини можуть знаходитися гниди, тому його теж потрібно обробити протипедикульозну засобом, який продається аптеці.