Яка порода собак найсильніша напевно відомо тільки кровожерливим організаторам собачих боїв. Але одне ясно - найсильніша порода собак - вона ж, звичайно ж, і найбільша. Серед великих представників звичайно ж відзначаються мастіфф - іспанська, англійська, неаполітанський, тибетський, пиренейский і скільки ще їх існує! Одного погляду на них достатньо, щоб сам собою відпало питання - яка порода собак найсильніша.

Але разом з тим вони вимагають особливого уваги і терпіння. Їх далеким родичем є така маловідома порода як тоса-іну, дещо схожа на дога. Вона була виведена виключно для проведення боїв, тому їй, звичайно ж, слід бути представленою як найсильніша порода собак.


Виразно може займати вагоме місце в категорії найсильніша порода собак сенбернар. І безперечною перевагою цієї породи є добродушність і доброзичливий, навіть кілька ніжний, настрій до людей. Однак вони почасти незграбні, що робить скрутним їх проживання на обмеженій території. Німецький дог ще одна найсильніша порода собак - елегантний, значний і надміру володіє гідністю. Одна з найбільш широко поширених сильних порід - це вівчарки. Вони пильні як ніхто інший, спокій і сон поряд з ними буде забезпечений. Цей охоронець надзвичайно недовірливий до сторонніх і вкрай складний в дресируванню.