Давайте спробуємо розібратися з цим питанням більш детально.

Справа в тому, що нам іноді доводиться щось налаштовувати. Буває так, що ми раз налаштували, але витратили на це багато часу. Природно, що від переустановлення системи ніхто не застрахований, тому-то у нас вилиці зводить від того, що рано чи пізно доведеться щось перенастроювати і щось переробляти.

Ось, простий приклад. У мене, наприклад, є "Мозилла", я користуюся нею, але також, я користуюся доповненням, яке прибирає рекламу. Мені потрібно заходити на сайти, і дозволяти до них доступ, якщо вони заблоковані. Ясна річ, що якщо я переустановлені систему, все доведеться робити заново. Щоб цього не сталося, я зберігаю налаштування в окрему папку, і потім просто копіюю ці налаштування туди, куди потрібно, і мені вже нічого налаштовувати не потрібно, щоб не втрачати час дарма.


А у мене багато програм встановлюється після установки системи, тому-то доводиться все зберігати, щоб скоротити час.

У такому браузері, як "Опера", теж можна зберегти настройки. Для того, щоб зберегти настройки, вам потрібно буде тимчасово відкрити приховані файли і папки. Заходимо в "Комп'ютер" або "Мій комп'ютер". Далі, в меню "Сервіс" знаходимо "властивості папки". На вкладці "вид" потрібно буде встановити галку показу прихованих файлів і папок. Далі. заходимо в свою користувацької папки, там буде "Application data", і знаходимо "оперу". Ось цю папку можете зберегти окремо, або на флешці, або ж на жорсткому диску. При наступній установці просто копіюємо в "Application data".

Успіху вам!