Новинкою на ринку будматеріалів стали недавно з'явилися наливні підлоги. Він дуже схожий з лінолеумом. Він має гладеньку поверхню, на дотик нагадує оргкераміческую плитку. Заливку наливної підлоги в основному виробляють у ванній. Початковий момент дуже важливий перед всіх основних робіт.

Як правильно залити наливна підлога - необхідно обстежити основу підлоги, виявити дефекти, очистити від пилу і бруду за допомогою будівельного пилососа. Якщо є щілини, закладаємо їх бетонною сумішшю, якщо дефекти малих типорозмірів, то можна використовувати шпаклівку. Для отравніванія пода статі скористаємося шліфувальною машиною або бетонною стяжкою. Після обробки висушимо підлогу і опрацюємо ґрунтовкою в два шари.


Дерев'яними рейками, обробленими мастилом обкладає приміщення для створення температурного шва.

Купуючи її, враховуйте якість і вимагайте сертифікат - далі проводимо підготовку полімерної суміші. Дана суміш складається з двох компонентів в двох банках. Наше завдання їх змішати в одній ємності. Під час змішування відбудеться хімічна реакція виділяє тепло. Щоб якість полімеру збереглося, ємність для змішування сумішей помістіть в ємність з холодною водою. Процес змішування проводите будівельним міксером протягом 3-4 хвилин. Заливаємо підлогу невеликими ділянками і відразу беремося за вирівнювання ракелем або шпателем. Основний шар прокатуємо голчастим валиком.