Якщо раптом виявилося, що ви не можете здійснити запланований переліт в інше місто або країну, і не бажаєте втратити гроші за придбаний квиток, то є можливість повернути витрачену суму. Варто відразу зазначити, якщо мова йде про пільгове квитку, то в даному випадку можливість обміну не передбачена. У такому випадку, можливо, тільки здати наявний квиток і купити новий.

Як поміняти квиток на літак - насамперед необхідно звернеться в касу аеропорту або зайти на сайт, де ви забронювали квитки. Уточніть можливість отримання витрачених коштів за скасовану поїздку. Якщо виліт необхідно перенести дізнайтеся, можливо, чи це зробити. Якщо ви не маєте можливістю вилетіти призначений авіакомпанією датою, то можете скористатися своїм правом на відшкодування вартості квитка.


В іншому повернення квитка залежить від обраного вами тарифу. Якщо ви набували квиток на екскурсійний тарифом, то обміняти його на найближчу дату, з урахуванням знижок не складе ніяких труднощів. Існують тарифи, де передбачена зміна квитка з утриманням грошових коштів у вигляді штрафу. Деякі компанії надають послугу зміни авіаквитків на іншу транспортну компанію. Індивідуально розглядаються випадки, коли дата вильоту пройшла, а ви не скористалися квитком. При поважної причини і наявності документів що підтверджують хворобу, відсутність візи і т.д. ви отримаєте частину вартості невикористаного квитка.