У вашої подруги красива доглянута шкіра рук і міцні нігті, і ви не знаєте, як у неї це виходить? Тут необхідна самодисципліна, регулярний догляд і систематичне лікування, якщо знадобиться.

Руки жінки - це її візитна картка, вітрина. Доглянуті руки з красивими нігтями додають шарму жінці. Догляд за руками не є занадто важким процесом, але він дає результати, якщо робити це регулярно і використовувати якісні косметичні продукти - масло для нігтів, крем, морську сіль, мило, гель і так далі.

Не всі знають , що шкіра рук, як і шкіра на шиї - тонка і практично повністю позбавлена сальних залоз, тому вона швидко сохне і старіє. Ось чому саме ці частини тіла видають наш вік, тому вони заслуговують особливого догляду і захисту.


Незважаючи на те, підборіддя і шию можна заховати під хусткою або водолазкой, руки весь час піддаються впливу ультрафіолетових променів, вітру, сухого повітря або миючих засобів.

Ми можемо захистити свої руки від впливу хімічних речовин під час чищення або прання за допомогою рукавичок. Але тим не менше, після того як ми знімаємо рукавички необхідно відновити втомлену шкіру долоню належним чином.

Експерти рекомендують, принаймні, один раз на тиждень вчиняти так званий ритуал догляду за руками. Найкраще планувати його ввечері або вдень, коли ми не очікуємо якихось візитів гостей. Ви можете включити розслаблюючу музику, запалити ароматичні свічки, приготувати все найнеобхідніше і починати свій ритуал.