Платою за технічний прогрес є сидячий спосіб життя. На роботі ми сидимо за столом або на планерці, сидимо за кермом автомобіля, і, вже звичайно, сидимо вдома біля комп'ютера чи телевізора. Такий спосіб життя не може не позначитися негативно на стані очей, хребта, внутрішніх органів, і звичайно на настрої. Якщо у вільний час можна зайнятися фітнесом або прогулятися, то що ж робити в робочий час? Потрібно влаштовувати фізкультхвилинки!
Присвятіть зарядці певний час робочого дня, якщо можливо, робіть її кожні 1-1,5 години. Виконуйте вправи при відкритій кватирці, це дуже важливо. Потягніться, зробіть декілька нахилів корпусу в різні боки, подивіться на сусідку зліва, а потім на сусіда справа. Якщо дозволяє робоче місце, можна зробити кілька неглибоких присідань.

Частіше піднімайтеся по сходах пішки замість використання ліфта і самі ходите за кавою або за потрібними паперами.

Приділіть увагу очам.


Інтенсивно поморгайте кілька секунд, потім переведіть погляд зі свого комп'ютера на сусідський.

Ось такими нескладними способами можна підняти собі настрій і поліпшити працездатність. Проявіть фантазію у виборі вправ, нехай ваші колеги позаздрять і приєднаються до вас!

Якщо ви працюєте вдома за комп'ютером, то створити затишну робочу обстановку в квартирі допоможе правильно підібрана офісні меблі. Виділіть собі спеціальну кімнату або кут і обладнайте її як невеликий офіс - купіть шафа під замовлення і полицю для книг, поставте крісло або невеликий диван для відпочинку.

Дуже важливо, щоб робоче місце було облаштовано максимально комфортно, але в Водночас, не по домашньому, а то і працювати зовсім не захочеться;)