Що новий рік нам готує у світі моди? Розглянемо тенденції стрижок і відтінків від перукарень дизайнерів іменитих студій Toni & Guy і Vidal Sassoon.

Короткі стрижки змінюють свій образ на користь недбалих трохи відросло волосся. Саме таким буде "Томбо" (tomboy) стиль цього року. Колір залежить від ваших уподобань. Кольорові акценти і зональне мелірування залишаються в силі. У фаворі коротке каре і пряма чубчик. Цей вінтажний образ вже несе в собі стильну екстравагантність. Щоб перетворити його в стиль майбутнього, візьміть на озброєння футуристичні відтінки - яскравий корал або біло-блакитний напевно впораються з цим завданням.

Середня довжина волосся продовжує свій тріумфальний хід в цьому році. Так само актуальні Пікс-боб в епатажному чорнильно-чорному кольорі, екстравагантні нісведенние зони каскаду в блонд, класичне каре з прямою чубчиком, підкреслене dip dye колоруванням, то ж каре з косим проділом в стилі арт-деко. Все, що вам полюбилося в минулому сезоні, дасть вам виграшний варіант в новому. Кучерявим волоссям середня довжина дає масу переваг - це і максимально підкреслений обсяг, і можливість ідеально викреслити форму хвилястого волосся.

Довге волосся навряд чи коли-небудь вийдуть з тренда. Головна умова - ідеальне їх стан. Колір - довільний. Акцентувати увагу на розкоші довгого волосся покликані ефектні пасма, що підкреслюють риси обличчя.


Їх універсальність у можливості додати обсягу тонким волоссю, а густим надати бажану упорядковану форму. Крім того, такі стрижки дозволяють варіювати в образах - від ретро 60-80-х років до модного на сьогоднішній день стилю гранж.

Що стосується колірних тенденцій як таких, то в нинішньому сезоні фаворит - шатен. На його користь схиляється безліч аргументів. По-перше, він містить у собі найширшу гаму відтінків від "медових" Блонді до кольору гіркого шоколаду. По-друге, каштанова палітра - універсальна "основа" для будь-якого макіяжу. З нею самий екстравагантний мейкап не буде виглядати зухвалим, а природний макіяж не стане "безбарвним". До того ж, шатен - прекрасний варіант для всілякого колорирования. Dip dye, Ombre hair, Brond і навіть райдужне різнобарвне фарбування будуть виглядати на таких волоссі органічно. Стилістично гамма шатена теж ідеальна для будь-яких завдань. З її допомогою можна обіграти будь-яку стрижку, вдало підкреслити або пом'якшити риси обличчя, створити потрібний образ.

Отже, модні тенденції 2013 року відкривають перед нами найширші обрії для експериментів і втілення образів. Дерзайте, а в допомогу вам завжди знайдуться професіонали, готові реалізувати ваші ідеї досконало.