Щоб надати більш естетичний вигляд пошкодженим нігтям або чистого кокетства, накладні нігті можуть бути чудовим варіантом.
Перш ніж приступити до цієї техніки манікюру, ви ставите питанням як правильно вибрати накладні нігті?
Є два види: акрилові і гелеві нігті. Який вибрати? Вони мають як переваги, так і недоліки. Всі накладні нігті шкодять вашим натуральним нігтиками. Вони стають м'якими і млявими. Не варто ними часто захоплюватися. Накладні нігті міцні і красиві але регулярне використання акрилу, вдихання пилу під час процедури нарощування і опромінення гелевою лампи має поганий вплив.
Акрилові нігті легше знімати ніж гелеві за допомогою спеціальної рідини. І навіть якщо ви зламаєте цей міцний і міцний нігтик його легко підпорядкувати в салоні. Акрил сам по собі швидко застигає і його розводять в спеціальної рідини. Специфічний запах який притаманний цим нігтям з часом випаровується. Така процедура займає приблизно 2 години.
Гелеве нарощування стає все популярнішим. Цей метод забезпечує природний результат. Товщина нігтя залежить від кількості шарів гелю.
Яка техніка використовується для установки накладних нігтів?
- Для акрилових нігті полірують і чистять, накладають пластину за допомогою кисті.


Що стосується гелевих нігтів то клей наноситься безпосередньо на нігті. Гель наносять у кілька шарів і сушать під ультрафіолетовою Nails лампою. Потім шліфують, щоб надати природний результат. Зверніть увагу на якість гелю який використовується. Вони можуть бути можуть бути різними. Щоб з'ясувати, який з цих двох методів є кращим для вас, не соромтеся говорити в салоні краси з фахівцем, який може порадити який варіант більше підійде саме для ваших нігтів. Проте, незалежно від того який варіант накладних нігтів ви вибрали, акрилові чи гелеві, вони вимагають корекції кожні 3 або 4 тижні. Адже ваші натуральні нігті теж ростуть, хоч повільніше але це помітно. На накладних нігтях можна застосовувати різноманітний манікюр. Від французького до кольорового, чудово виглядає на них авторські малюнки.
Безсумнівно, накладні нігті виглядають шикарно, але подбайте про своїх натуральних нігтях. Так як їм тепер не легко, намагайтеся внести в свій раціон харчування більше кальцію і вітамінів щоб трохи їх зміцнити.