Кожна дама повинна бути обов'язково доглянутою з голови до п'ят, а точніше закінчуючи самими кінчиками пальців.
Дійсно, недоглянутими ручками і некрасивими нігтями можна безнадійно зіпсувати весь образ.
Природно, наші модниці хочуть, щоб манікюр був не тільки чарівно красивим, але і самим модним. Тому щороку, вони починають гортати журнали наймодніших журналів, перегортати найшанобливіші сайти в інтернеті, з однією лише метою, щоб бути в курсі самого новомодного манікюру 2013 року.
Цього року стилісти своїми розробками і пропозиціями в різноманітності модного манікюру 2013 року, вразили найвибагливіших леді. Тут панує і ексцентрика і насичений блиск. Горизонти модного манікюру 2013 значно розширені. Можна комбінувати різноманітні відтінки лаків, варіації нанесення лаку на нігті, для того, щоб виділитися з натовпу і бути індивідуальною.
Чи не здає своїх звичних позицій французький манікюр, але в цьому 2013 не потрібно зупинятися на рожевих і білих кольорах, можна використовувати дуже яскраві і дуже темні тони. Головне відчути свій стиль, щоб манікюру надати чарівну привабливість і витонченість.
Для того, щоб відвідати вечірку, можна трохи поекспериментувати з модним манікюром, використовуючи відтінки кольору металік і матовий лак. Можна пробувати різні поєднання, головне почуття міри. Яскраві кольори дуже небезпечні, тут головне, не переборщити.
У новому, 2013 міцно увійде декоративний манікюр. Але його потрібно використовувати не для того, щоб убити оточуючих, а того, щоб підкреслити свій стиль.
Популярний буде манікюр зі стразами. Він допоможе створити унікальний, королівський образ багатьом модницям. Зробити його в домашніх умовах непросто, але якщо потренуватися, тоді створити цю красу на своїх руках зможе кожна жінка.


Головними критеріями буде точність і акуратність. Для цього потрібно покрити нігті основою, колір можна використовувати металік. Потім клеєм наклеюються стрази, але тут важливо не пошкодити лак, який використовується як основа.
Трендом цього року стане мереживний манікюр. Його вже підхопили знамениті зірки шоу-бізнесу. Він виглядає настільки приголомшливо, що побачивши мереживо на своїх нігтях, захочеться робити його знову і знову. Тому важливо освоїти техніку цього модного манікюру 2013 року.
В якості основи використовується прозорий лак, потім спеціальним клеєм приклеюються шматочки мережива. По верху мереживних шматочків наноситься закріплювач. Стилісти рекомендує вибирати колір мережива, чорний. Він виглядає яскраво і ексцентрично.
Дуже модним, але складним за технікою виконання, буде манікюр з переходом кольору (омбре). На створення цього манікюру варто витратити час, саме з таким манікюром можна викликати захват і заздрість оточуючих модниць. У перший раз такий манікюр краще виконати в салоні у майстрів, але потім його техніку можна освоїти і вдома. Спочатку робиться звичайний манікюр без нанесення лакового покриття. Після цього, наноситься основа. За основі наноситься два шари лаку, обраного кольору. На тарілочку наливається лак вибраних кольорів своїй композиції. Тонкою паличкою наноситься на кінчики нігтів полосочки. Полосочки краще наносити, поки лак на нігтях не висох остаточно, так ефективніше відбувається змішання лаку.
Ми запропонували тільки кілька варіантів модних напрямів манікюру 2013 року. Кожна жінка може експериментувати й домагатися свого власного стилю або способу, для того, щоб використовувати модні акценти, залишатися все ж неповторний.