Автомобіль Volkswagen Polo зроблений, немов спеціально для російських доріг - так говориться в одному із слоганів відомої німецької компанії Volkswagen, який в першу чергу характеризує одну з останніх розробок - Volkswagen Polo Sedan. Дана модель була не тільки продемонстрована в Росії, її відразу ж поставили на виробничий конвеєр, так як саме цей автомобіль обіцяє стати справжнім проривом компанії. Купити VW Polo в кредит можна вже зараз. Офіційні дилери пропонують безліч варіантів кредитування, що дуже добре для клієнтів, так як у них з'являється вибір.

Головна відмінна риса Polo Sedan - це його доступність. Німецькі виробники прийняли рішення про створення автомобіля для народу. Але при покупці найпростішій комплектації замовник отримує тільки сам автомобіль і, природно, німецька якість його складання.


Але можливість вибору комплектації і її цінові відмінності стануть цікаві для багатьох автолюбителів. Ще одна перевага моделі - це стильний привабливий дизайн, наявність сучасної шестиступінчастою коробки-автомата, практичність і можливість придбати VW Polo в кредит.

Volkswagen Polo Sedan - це дуже динамічний і сучасний автомобіль, для його екстер'єру властива мужність і легка агресивність, а оновлена передня частина робить зовнішній вигляд стрімким і зухвалим. Що стосується комплектуючих, то були покращені аеродинамічні властивості у дзеркал зовнішнього вигляду, в які вбудовані поворотники.
Дана модель в першу чергу буде цікавити активних і впевнених у собі людей, саме їм новий дизайн і сучасний доповнення припадуть до смаку.