Економія грошей в сім'ї є зовсім легкої завданням, як це може здатися на перший погляд. У кожної людини і сім'ї в цілому багато потреб, які дуже складно задовольнити без якоїсь матеріальної бази.

Просто так родина ніколи не економить, для цього повинна бути видима причина, наприклад, машина, квартира, відпустку або навчання. Багато хто, відклавши невелику кількість грошей, через кілька тижнів можуть не стриматися і витратити відкладені гроші на непотрібну дрібничку. Особливо це стосується жінок.

Якщо ви надумали придбати велику річ, то вам бажано взяти кредит у банку. З його допомогою можна придбати нові меблі, телевізор, холодильник або бажаний автомобіль.

Багато сімей до кінця місяця "не дотягують", їм не вистачає зарплати, тому необхідно чітко планувати бюджет і намагатися економити його.

Родині можна економити на продуктах. Якщо піти в супермаркет з ранку, то там будуть неодмінно знижки відсотків на 10, а також у багатьох є картки магазинів, які теж надають різні бонуси. Багато продуктів харчування, можливо, придбати оптом. Запасіться ближче до осені свіжими фруктами і овочами. Консервуйте, соліть і сушіть їх, а інші приберіть на балкон, там вони збережуться довше, так як там набагато прохолодніше, ніж у кімнаті. Однак пам'ятайте, якщо у вас в родині є маленька дитина, то на його харчуванні краще не економити. Дитина повинна отримувати все найякісніше і краще.

Ще можна економити на транспорті, якщо придбати собі проїзний. Ви не помітите, але він себе виправдає набагато швидше, ніж ви думаєте. Також для дитини можна купити шкільний проїзний, він коштує набагато дешевше дорослого. Але є ще один варіант економії на транспорті - взагалі їм не користуватися. Якщо місце вашої роботи знаходиться не зовсім далеко, то можна вийти з дому на 10-15 хвилин раніше і не лізти в повний автобус чи тролейбус, а пройтися пішки.


Цей варіант не тільки економить бюджет, але і принесе користь вашому організму.

Якщо ваша сім'я на літо відправляється у відпустку, то завдяки цьому ви зможете економити на комунальних послугах, встановивши заздалегідь лічильники на воду, світло і газ. Також повернувшись з відпустки, ви можете віднести заяву в ЖЕК на перерахунок, так як ви не проживали і не користувалися комунальними послугами кілька місяців. Але не забувайте, що вам обов'язково необхідно принести докази, які доводять або підтверджують вашу відсутність - це різні довідки, відрядження документи або квитки.

На сьогоднішній день багато заощаджують на електриці, встановивши у всіх кімнатах енергозберігаючі лампочки. Купуючи нову техніку, виберіть ту, яка економить вашу електроенергію. На такій техніці стоїть звичайно маркування "А клас". У вас електроплита, значить, придбайте електрочайник. Він збереже ваш час і гроші.

Також можна економити бюджет на зовнішньому вигляді і на покупці речей. Стрижку можна довірити починаючому майстрові, який проходить спеціальне навчання під наглядом досвідченого викладача. У підсумку прекрасна стрижка і найголовніше безкоштовно. У багатьох магазинах часто бувають розпродажі до 50%. Це якраз те, що вам потрібно або ще варіант це "секонд-хенд". Там багато хто купує відмінні речі в кілька разів дешевше, ніж в звичайних магазинах і бутіках.

Здоровий спосіб життя зараз в моді, а сигарети і алкоголь дороге задоволення. Тому цілком можна економити і на них.

Постарайтеся скористатися хоча б кількома порадами щодо економії бюджету для сім'ї, і ви набагато швидше придбаєте машину або підете у відпустку.