Практично всі жінки щоранку встають перед однією і тією ж дилемою: поспати зайві півгодини або приділити час на нанесення макіяжу. Однак, останнім часом з'явилося чимало модниць, для яких такої проблеми не існує, адже вони встигли відкрити для себе всі принади татуажу.

Сьогодні ми розповімо про один з найдоступніших способів скоротити ранкові ритуали краси - тату-макіяжі брів. Оформляти лінію брів так само важливо, як і виділяти очі і губи. Адже за допомогою цієї частини тіла можна ефектно скорегувати форму обличчя, зробити образ більш яскравим, відчинити погляд. Але тільки одиниці можуть похвалитися гарними соболиними бровами, що мають правильну форму і нормальну густоту. Повсюдно візажисти стикаються з дрібними дефектами: брови різної форми, волоски мають різну довжину і ростуть нерівномірно. До того ж, ми постійно змінюємо колір волосся, і наші брови не відповідають новим відтінкам. От жінкам доводиться щодня скрупульозно малювати контур, підфарбовувати, робити вигин, подовжувати.

І дуже засмучують ті випадки, коли всі старання сходять нанівець через дощ або спеки.

З усіма цими проблемами впорається перманентний макіяж по контору брів. Всього один похід до косметолога - і ви надовго забудете про утомливих ежеутренне маніпуляціях, а також додасте брів натуральний вигляд і значно полегшите процедуру вищипування.


Адже вам достатньо буде видалити пінцетом зайві волоски, що виходять за контур - і все готово!

Перш, ніж приступати до татуажу, фахівець намалює ескіз, щоб продемонструвати вам, яку довжину і форму ви придбаєте після процедури. На даному етапі радимо вам гарненько подумати. Якщо вам не до вподоби те, що майстер вам пропонує, обов'язково повідомте йому про це. Адже перманентний макіяж брів тримається не менше 2 років , а виправити контур буде досить проблематично.

Потім косметолог підбере потрібні пігменти. У хорошому закладі є не один десяток пігментів, які можна використовувати самостійно або змішувати, щоб отримані брови виглядали максимально природно.

Звичайно фахівці пропонують відтінок, які на півтону темніше обраного. Це неспроста, адже через деякий час фарба посвітлішає і якраз "ляже" ідеально.

Перманентний макіяж брів сьогодні доступний в будь-якому великому місті. А чарівних модниць Петербурга запрошує провести якісний і абсолютно безболісний татуаж в студії краси Ola, фахівці якої мають багатий досвід у проведенні цієї операції, а також сотні захоплених відгуків клієнток.