Найголовніша і, мабуть, приємна задача для нареченої - вибір весільної сукні. Часом пошук наряду відбувається дуже тривалий час. Коли асортимент весільних суконь величезний, очі розбігаються і тут наречена починає сумніватися: яке ж, наприклад, з двадцяти обраних суконь саме-саме? Відповідь проста - те, яке відразу ж кинулося Вам в очі.

Взагалі пошуку весільного плаття потрібно приділити належну увагу і час, щоб в день весілля відчувати себе по максимуму вільно і впевнено. Тому починайте проводити цей захід, якщо дозволяє час, хоча б за 3 місяці до довгоочікуваного дня весілля. Якщо раптом Ви "закохаєтесь" в конкретне весільну сукню, а згодом при примірці виявиться, що воно Вам завелике, не зневіряйтеся, зверніться за допомогою в ательє, де Вам підженуть наряд повністю по фігурі.

Ваш пошук буде набагато полегшений, якщо Ви свідомо, ще до початку відвідування всіляких весільних салонів, знаєте, про яку модель сукні мрієте. Якщо не знаєте, чого хочете, то перегорніть, хоча б, пару глянцевих журналів, і відзначте для себе ті сукні, які Ви хотіли б приміряти. А потім Вас чекає, безумовно, завдання не з легких - знайти те саме плаття в салоні.

Ну ось, Ви, нарешті, знайшли це просто дивовижно красиве весільне плаття! Вже мало не стрибаєте біля вітрини з радості! Але не тут-то було ..


Бюджет, яким Ви володієте, покриває лише половину вартості улюбленого сукні. Ось Вам типове обмеження. Порада: зробіть так, щоб Ви, все-таки, купили це чудове плаття, адже весілля, як правило, буває один раз в житті, і на ній економити не варто.

Так як нареченому бачити плаття нареченої до дня весілля не належить, то вирушайте за пошуком весільного плаття з кимось дуже близьким. Це може бути мама або ж Ваша найкраща подруга. Погляд з боку - це те, що треба в даному випадку. Вас оцінять, порадять все найкраще, адже рекомендаціям працівників салону не завжди можна довіряти.

Так, до речі, якщо Ваше весілля буде проходити в літній і, як передбачається, жаркий місяць, то не відмовляйтеся від весільних рукавичок ( у випадку з класичним пишним платтям). Повірте, в цьому щось є. Якщо боїтеся, що буде дуже жарко, то вибирайте рукавички з дуже тонкої тканини - сітчасті або натуральні шовкові.