Як показали результати великої кількості досліджень, основною причиною виникнення важких захворювань, у тому числі і деяких випадків раку, є паразити.

Причини появи паразитів

Кількість паразитів, які можуть оселитися в людині, сягає більше 40 видів. При цьому основним місцем розташування є не тільки кишечник, але також печінка, шкіра, легені, статеві органи і багато інших органів. Вони отруюють нашу кров і висмоктують всі корисні та необхідні вам речовини. Внаслідок цього у людини виникають хвороби, які важко піддаються лікуванню: бронхіти, ангіни, мігрені, порушення роботи серця, нирок, печінки, алергія, анемія та інше. Паразити діють непомітно, але настільки руйнівна, що через якийсь час можуть виникнути дуже важкі наслідки.

Заразитися паразитами можна від контакту з тваринами, через воду, різні продукти харчування, грунт, брудні овочі та фрукти. Крім того, їх можуть поширювати і комахи. Краща середовище проживання для паразитів - це людський організм, в якому постійно скупчуються шлаки, причиною виникнення яких є, як правило, м'ясна, важка і погано перетравлюється їжа.

Виведення з організму паразитів

Позбутися від паразитів можна за допомогою кедрових горіхів. Знадобиться 5 кг вже очищених кедрових горішків, які потрібно вживати протягом двох місяців щодня по 100 г, при цьому ретельно пережовуючи кожен горішок. У процесі такого очищення від паразитів потрібно обмежити споживання м'яса і тваринних жирів. Дану процедуру бажано повторювати кожні два роки.

Очищення можна провести гарбузовим насінням. Необхідно очистити і подрібнити 300 г насіння гарбуза, додати до них столову ложку меду і 50 г води, всю суміш ретельно перемішати. Таку масу починають їсти з 1 чайної ложки і поступово, збільшуючи дозування, доїдають до кінця протягом години.


Через три години потрібно прийняти сернокислую магнезію в пропорції - 1,5 чайної ложки на? склянки води. Ще через 30 хвилин необхідно зробити клізму. Періодичність такого методу чистки організму від паразитів наступна: у перший рік - два рази через місяць, починаючи з другого року - один раз кожні два роки.

Вивести шкідливі мікроорганізми можна за допомогою звичайного лука. Для повного курсу, який триває 10 днів, вам знадобиться 10 великих цибулин. Всі їх дрібно нарізаємо, відправляємо в термос зі склянкою окропу і наполягаємо 12 годин. Випивати такий настій потрібно щоранку натщесерце. Дана чистка проводиться раз на рік.

Коньяк стане для вас незамінним помічником, коли ви зважитеся позбутися паразитів. Він має властивості, які призводять паразитів до паралічу, а завдяки їх станом у них не виходить добре присмоктатися до стінок кишечника або сховатися в затишному куточку вашого організму. Більш ефективним коньяку допомагає бути касторове масло, що володіє сильним проносним ефектом. Тобто паразити, не знайшовши, де влаштуватися, виходять разом зі стільцем.

Очищення проводять за такою схемою: вранці (обов'язково натще) необхідно випити по 50 г коньяку і касторової олії. Через хвилин 10 запити солодким чаєм, оскільки солодкуватий смак приверне паразитів і дію коньяку посилиться.

З метою профілактики дану процедуру можна повторити ще пару раз через кілька днів. При цьому робити клізму для виведення паразитів з організму не можна, потрібно використовувати саме проносне, так як з нею можуть вийти не всі паразити, а що залишилися відновлять свою руйнівну діяльність.