При правильному підході навіть дієта з великим вмістом жирів може допомогти скинути вагу. До такого висновку прийшли вчені з Ізраїлю.

Така дієта може сформувати особливий метаболізм, при якому жири, отримані з їжею, що не будуть відкладатися в організмі, відразу ж переробляючи в енергію.

Дане відкриття було зроблено дослідниками з Єврейського університету Єрусалиму, які провели експеримент з впливу дієти з високим вмістом жирів на вагу людини. Так, протягом вісімнадцяти тижнів вони годували одну групу піддослідних мишей жирними продуктами за суворим графіком. У той же час, у другій групі миші харчувалися їжею з низьким вмістом жирів за тим же графіком. У третій групі мишей годували нежирної їжею без всякого режиму харчування. А четверта група мишей вживала їжу з високим вмістом жирів без якогось розкладу.

Очікувано, найбільша вага в кінці експерименту набрали миші, що вживали жірую їжу без режиму.

Однак, досить несподіваним виявився результат групи, яка отримувала жирну їжу за графіком.


Вчених здивував придбаний метаболізм цієї групи мишей. Так, з'їдений мишами жир не відкладався в організмі, а прямо йшов на отримання енергії для життя під час перерв у прийомах їжі.

Даний експеримент дозволив вченим зробити висновок про те, що режим харчування має куди більш важливу роль, ніж рівень жирності продуктів харчування. Навіть при регулярному вживанні жирної їжі виробляється метаболізм, необхідний для повного перетворення одержуваної їжі в енергію, в тому випадку, якщо організм привчити до суворого режиму харчування.

Для тих, що худнуть це може бути сигналом до того, щоб більше приділяти увагу суворому режиму харчування, ніж калорійності споживаної їжі!