Стали випадати волосся? Швидше за все, причина криється в неправильному харчуванні. Яка тут може бути взаємозв'язок?

Як стверджують медики, всі продукти, які вживає людина, безпосередньо впливають на стан всіх складових його організму. Під дане вплив потрапляє і шевелюра. Зокрема, якість поживного раціону відбивається на такій властивості волосяного покриву, як густота.

Як відомо, найактивнішими послідовниками всіляких дієт є жінки. Оскільки саме їм - представницям прекрасної статі - властиво прагне до стрункості, яка вшановується ними як один з основних "компонентів" привабливості.

Однак, не всяка дієтична їжа доводиться, так би мовити, за смаком шевелюрі. Які ж продукти шкодять здоров'ю волосся? Що позбавляє їх життєвих сил і блиску?

- Риба
Надмірне вживання даного продукту, що є одним з найбільш цінних джерел білка, призводить до слабкості і ламкості волосся.


Такі види риби як тунець і скумбрія містять підвищену кількість ртуті. Накопичення даного елемента у внутрішній системі людини провокує випадання волосся.

- Цукор
Так звана "солодка смерть", транспортується в організм в непомірних, надлишкових дозах, негативно відбивається на стані волосся. Вони позбавляються пружності та еластичності, стають надто сухим і ламким.

- Продукти, що містять вітамін А
В першу чергу, до даної категорії відносяться ікра, яловича печінка, яєчні жовтки , вершкове масло, молоко, сир і сир, горох і соя, а також зелені та жовті овочі. Зловживання цієї досить жирною їжею викликає порушення в процесі саловиділення шкіри голови, засмучує нормальне функціонування сальних залоз, що в результаті стає однією з основних причин випадіння волосся.