Жіноча сумка - не тільки важливий аксесуар в образі сучасної дівчини, але й один із способів зазирнути в її внутрішній світ.

Дивно, чому дідусь Фрейд його не використав? Століттями чоловіки ламали голову над загадкою жіночої душі, і ось, нарешті, іспанські психологи наблизилися на один крок до розгадки. Дійсно, що ще може настільки правдиво розповісти про характер жінки, як не головний аксесуар її гардеробу? Розмір, форма, колір і манера носіння сумки - все це важливі докази, тому якщо вам раптом є що приховувати, радимо ознайомитися з наступною інформацією.

Розмір

Господині великих сумок відрізняються цілеспрямованістю, начитаністю, енергійністю. Зазвичай вони люблячі дружини і дбайливі матері. Жінка з великою сумкою не схильна ускладнювати життєві обставини, воліючи логіку і простоту в усьому.

Дами з маленькими сумочками володіють гостротою суджень і відмінним почуттям гумору. Вони завжди знають, чого хочуть від життя. Зовні вони чарівні, з легким серпанком мрійливості. Це робить їх бажаними для чоловіків.

Володарка сумки чорного кольору вміє рахувати гроші. Вона не балакуча і по натурі інтроверт. Друзів і супутника життя вибирає довго, але вибір, як правило, непомильний.

Сумки яскравих кольорів мають активні, зухвалі особистості, які звикли жити на повну котушку. Однак настрій їх мінливе, як осіння погода.

Світлі, теплі тони сумки говорять про романтичність їх господині. Вона дуже допитлива, щедра, але при цьому надмірно горда собою.

За ручку сумку носять консервативні леді. Вони завжди пунктуальні, акуратні і строгі.
На згині ліктя сумку носять жінки, які вміють постояти за себе.


Вони практичні і розумні, але абсолютно не вміють хитрувати.

На ремені через плече:

- якщо рука опущена і малорухлива, це говорить про внутрішньої невпевненості;

- якщо рука під час ходьби рухається в такт ногам, це ознака життєрадісного характеру;

- якщо рука піднята до плеча, значить, її господиня - смілива й енергійна жінка, яка звикла всі свої проблеми вирішувати самостійно.

За куточок сумочку тримають надмірно самовпевнені жінки. Як правило, вони горді і безладні.

Дама, несуча сумку під пахвою, зібрана і стримана. На неї можна покластися і неможливо вивести з себе.

Ви коли-небудь замислювалися про те, скільки різних предметів міститься у вашій сумочці? Від 20 до 50! А тепер згадайте, коли ви востаннє наводили там порядок.

Якщо ви підтримуєте в свій сумці ідеальний порядок, то ви пунктуальні, виховані, педантичні і вмієте підтримати бесіду.

Первозданний хаос говорить про те, що ви - романтичне створіння. У вас регулярно трапляються емоційні злети і падіння, і за вдачею ви швидше оптиміст.

Якщо серед вмісту сумки практично немає нічого зайвого, вас можна описати як сильну духом і цілеспрямовану особу. Ваше мислення виключно раціонально. Ви звикли все планувати і тому багато встигаєте.

Велика кількість сентиментальних дрібниць - фотографій улюблених, дитячих малюнків, талісманів і тому подібного - характеризує вас як натуру чутливу і вразливу. Ви приймаєте все близько до серця і часто страждаєте від нерозуміння близьких.

Якщо у вашій сумці поклади непотрібного мотлоху, ви натура творча і неординарна. Ви парите в польоті уяви, лише зрідка спускаючись на грішну землю.

Bublik..ee