Організація масштабної "широкої" весілля з безліччю запрошених - непросте завдання навіть для наречених, які не розлучаються з щоденником, телефоном і калькулятором. Щоб не забути про важливі дрібниці і не опинитися в стані перманентного стресу в останні тижні перед торжеством, радимо скористатися хитрістю event-менеджерів: професійні організатори свят виділяють по 2-3 дні для ретельної "опрацювання" кожної серйозної задачі, навіть не намагаючись займатися всім одночасно . Один з таких важливих пунктів у списку передвесільних клопоту - організація весільного кортежу. І не важливо, чи буде це один чорний, рожевий або білий Мерседес на весілля з живими квітами на капоті або ціла низка ретро-автомобілів - весільну прогулянку варто продумати до дрібниць.

Вибір автомобілів багато в чому визначається стилем всього весілля. Наприклад, для винтажной або "гангстерської" найкраще підійдуть старовинні Кадилаки і Лінкольни, для романтичного свята - витончені кабріолети, а білий Мерседес на весілля в класичному стилі.

Крім кортежу молодят і "групи підтримки" варто подбати і про транспорт для решти гостей. Ідеальне рішення - мікроавтобуси Спринтер 515. Важлива рада: якістю і станом салону варто поцікавитися ще на етапі замовлення. Загальна кількість сидячих місць в них має бути на 5-10% більше планованого числа пасажирів - можливо, хтось із запрошених захоче поїхати не за кермом власного авто, а в веселій компанії інших гостей. Побоюватися бракує варіантів і пропозицій не варто - послуги з оренди елітних авто і мікроавтобусів сьогодні пропонує цілий спектр таксі та спеціалізованих служб.

Подбайте про прикраси - це можуть бути всілякі стрічки, написи, гірлянди з шовкових і живих квітів, порцелянові фігурки нареченого і нареченої, янголята, сердечка, метелики і будь-які інші варіації на весільну тематику.


Замовляти прикраси для автомобілів краще заздалегідь, витримавши єдину тематику і колірну гамму - щоб і Роллс-ройси і мікроавтобуси Спринтер 515 виглядали як єдине ціле в красивому весільному кортежі.

Якщо ви хочете замовити розкішний лімузин або білий Мерседес на весілля не тільки як засіб пересування, але і як реквізит для фотосесії, варто приділити декору автомобіля особливу увагу. Можна прикрасити його гірляндами живих квітів, викласти на капоті ініціали нареченого і нареченої з бутонів, але найкраще запланувати "автомобільну" частина фотозйомки до початку прогулянки, а потім зняти з машини цей пишний, але уразливий перед швидкісний їздою декор.

Дізнатися, в яку суму обійдеться мікроавтобус Спринтер 515 і авто для молодят краще заздалегідь - дізнавшись тарифи по телефону. До того ж, багато служби прокату викладають прайс-листи на своїх корпоративних сайтах, приклад цього - компанія "Спектр Таксі" і багато інших. При цьому не забудьте поцікавитися про знижки та націнки в залежності від сезону та дня тижня, бонуси при оренді авто на цілий день і інших фінансових нюансах.