http://emily-mag.ru/

Любые прикраси, починаючи від біжутерії і закінчуючи дорогими ювелірними виробами, не належать до числа доповнень до одягу , хоча і повинні гармонійно вписуватися в ансамбль.

У цьому питанні мода диктує рідкісний консерватизм, який головним чином відноситься до дорогих ювелірних виробів, і настільки ж рідкісне непостійність, як любов до біжутерії, пластмасовим браслетів, штучним квітам, кліпсам і іншому.

Скромна біжутерія у вигляді пластмасових прикрас добре виглядає на молодих дівчат, але їм абсолютно не підходять важкі сережки, масивні золоті каблучки та інші подібні вироби.

Жінкам старшого віку дорогі ювелірні вироби будуть завжди до лиця, в Тоді як яскрава "дівоча" біжутерія та пластмасові прикраси, доречні для молодих, додадуть їх способу комічний вигляд.

Проте всі прикраси, незалежно від віку жінки, повинні підкорятися правилам формування ансамблів, відповідати місцю і часу доби. При виборі тих чи інших прикрас необхідно також враховувати сезон, коли доречні одні прикраси і абсолютно недоречні інші.

Наприклад, вечірнє плаття з дорогої парчі неприпустимо прикрашати пластмасовою брошкою або штучними квітами, які прекрасно б виглядали на літній капелюшку .


Абсолютно недоречно виглядають масивні персні з коштовним камінням на руках жінок, що знаходяться на робочому місці.

У таких випадках заміжні жінки можуть обмежитися обручкою, невеликим перснем або браслетом, гармонійно доповнює їх ансамбль, а незаміжні дівчата - скромним колечком або пластмасовим прикрасою.

І, звичайно, не забувайте про сезон: стильні сережки з пір'ям павича сніжною зимою будуть виглядати на вас, м'яко скажемо, дещо незвично. Зате жарким літом такі сережки з пір'ям підійдуть практично будь молодій дівчині.

І запам'ятайте назавжди: жіночі прикраси, у тому числі і дуже дорогі ювелірні вироби, мають одне підступну властивість - чим вони дорожче і чим більшою мірою жінка ними себе прикрашає не до місця і не вчасно, тим більше несмачний і дешевий вид вони надають ансамблю в цілому.