Хочеться бути красивою, отримувати знаки чоловічої уваги? Кожен день - як 8 Березня! Shamtu втілює мрії в реальність.

Давно відомо, що краса жінок надихає чоловіків на красиві вчинки. Неважко бути джентльменом один раз в році - 8 Березня, але жінкам хочеться отримувати увагу чоловіків щодня. Гарне волосся і об'єм від Shamtu не просто залучать захоплені погляди чоловіків, але і зможуть надихнути їх на додаткові знаки уваги.

З Shamtu вам відкриється новий світ - світ сюрпризів і красивих вчинків: ваш чоловік раптом виконає вашу давню і заповітну мрію або придумає пікнік у ромашкове поле, або божевільний політ на повітряній кулі, або надзвичайно красиві визнання на стіні сусіднього будинку.

Життя - божевільний атракціон. Все в ній може змінитися в одну хвилину. Тут головне - не втратити впевненість у власних силах. У чому точно можна бути впевненою, так це в Shamtu - він не підведе. Шампунь Shamtu з унікальною формулою "Flexi-обсяг" надає волоссю об'єм до 48 годин, а спеціально розроблений новий б'юті-дизайн вам обов'язково припаде до душі.


Тепер жінка може кружляти голову чоловікам 48 годин поспіль і залишатися впевненою в красі і обсязі свого волосся.

Для яких ще подій у житті нам необхідний обсяг до 48 годин?

Обсяг до 48 годин - для того, щоб вийти заміж! І після всіх веселих і нескінченних безумств весілля назавтра постати перед чоловіком такою ж красивою, як і в день священнодійства.

Обсяг до 48 годин - для того, щоб зірватися на вихідні в Париж! Встигнути провести шопінг, з головою зануритися в бурхливе нічне життя Міста кохання. І повернутися звідти нехай трохи втомленою, але в прекрасній формі.

Обсяг до 48 годин - для того, щоб злітати на побачення в інший кінець світу! Коли зустрічаєшся з коханим, завжди хочеться виглядати запаморочливо. І він обов'язково це оцінить!

Обсяг до 48 годин - для того, щоб вести активний спосіб життя і бути впевненою в своїй зачісці! І після стрибка з парашутом, і після походу в тренажерний зал ваше волосся залишаться об'ємними. І ви з легкістю можете продовжити вечір з подружками в кафе або піти на побачення з чоловіком своєї мрії.