Які стрижки будуть в моді в наступаючому 2013? Огляд колекцій від найбільш авторитетних перукарень академій Toni & Guy і Vidal Sassoon проводять модні стилісти Студії зачісок Центру Краси "Дворянська Садиба", щорічно відвідують майстер-класи в рамках London Salon International.

Короткі стрижки. Якщо Ви прихильниця коротких стрижок "під хлопчика" (tomboy) сміливо слідуйте своїм пріоритетам: до Нового року залишається ще пара місяців, і Ви встигнете .. злегка обрости. Саме трохи відростила довжина і навмисна недбалість в укладанні характеризують новий "Томбо" стиль. Любителі креативу можуть додати кольорових нюансів, а шанувальники класики - зробити ефектне зональне мелірування.

Коротке каре з прямою чубчиком - саме по собі досить екстравагантно. Якщо ж йому надати який-небудь креативний колір (наприклад: яскраво-кораловий або біло-блакитний), то з вантажного воно перетворитися на футуристичне. Для тих, хто не готовий до подібного образу, краще поєднувати коротке каре з чорним, коричневим або рудуватим кольором волосся.

Стрижки середньої довжини знаходять" друге дихання "в наступаючому році. Як би вони не виглядали: Пікс - боб в несподіваному чорнильно - чорному варіанті, каскад з незведення зонами в епатажному блонді, класичне вінтажну каре з прямою чубчиком і ефектним колоруванням dip dye, або те ж на косий проділ з укладанням в стилі арт-деко, все це найгарячіші тренди.

Якщо ж говорити про стрижках для кучерявого волосся, то і в цьому випадку середня довжина - на піку популярності.


Саме вона дозволяє: сильно кучерявим волоссям продемонструвати свій максимальний обсяг, а - хвилястим сформувати і підкреслити скульптуру стрижки.

Довге волосся прекрасні в будь-якому кольорі, якщо вони в ідеальному стані. А підкреслити все багатство і розкіш допоможе правильна форма спеціальної стрижки. Ефектні пасма у фронтальній частині дуже красиво обрамляють обличчя, дозволяють при бажанні створити ефектну текстуру в стилі гранж, впорядковують густе волосся і додають обсягу тонким. Крім того така форма стрижки дозволяє "грати" з наймоднішими ретро образами від 60-х до 80-х.

Отже, якщо Ви знайшли серед ультрамодних моделей прийдешнього року що-небудь особливо привабливе для себе, або хочете" приміряти "абсолютно новий образ, звертайтеся до Центру Краси" Дворянська Садиба ". В цілому, враховуючи головні ідеї останніх колекцій, можна підібрати ідеальний варіант практично на будь-який смак. І наші стилісти зроблять це з урахуванням Ваших побажань, індивідуальних особливостей і пріоритетного стилю.