Звичайний нежить не таке просте захворювання, як звикли вважати деякі. Якщо закладений ніс, і ви не можете позбутися цього стану, та до того ж тримається підвищена температура, то не виключено, що у вас запалення гайморових пазух, зване гайморит. Дізнавшись від лікаря про подібний діагноз, багато пацієнтів дуже переживають, адже всі знають, що лікувати гайморит важко, і для цього потрібні спеціальні процедури, що дозволяють вивести з гайморових пазух гнійний вміст. Варто лише уявити собі, наскільки може бути болючим прокол, як у більшості починається справжня паніка.

Справа в тому, що гайморит є досить підступним захворюванням, при якому запалення локалізовано безпосередньо в гайморових пазухах. Занесена кров'ю або проникла через рот інфекція викликає скупчення гнійних мас, мікробів, а якщо у людини ослаблений імунітет, є пошкодження носової перегородки, або інші впливають на даний стан фактори, то хвороба ускладнюється, і нерідко в патологічний процес втягується мозок. Напевно, кожному ясно, наскільки це небезпечно.

А що робити, коли гайморитом страждає дитина? Якщо доросла людина ще справляється зі складними процедурами, проявляючи зусилля волі, то для дітей це значно складніше. Але ви повинні знати, що подібні методи застосовувати зовсім не обов'язково. Справа в тому, що вони мають свої мінуси. Наприклад, пункція не гарантує абсолютну звільнення від захворювання, і через деякий час при грипі чи застуді все повторюється спочатку. Додайте до цього досить високу вартість лікування, яке можна провести тільки в умовах поліклініки, і картина абсолютно ясна.

Як лікують гайморит за кордоном?

Провідні отоларингологи давно відмовилися від пункцій і подібних процедур , які призначені для очищення гайморових пазух.


Доведено, що це не тільки занадто дискомфортно, але й має високий ступінь ризику. Відправившись до лікаря лікувати гайморит, ви, швидше за все, отримаєте рекомендацію застосувати інший метод лікування гаймориту, який абсолютно не травматичний, не супроводжується больовими, і іншими неприємними відчуттями. Досвідчені фахівці призначають свої пацієнтам Сінуфорте. В даному випадку, цим засобом можна успішно лікуватися вдома, самостійно, беручи до уваги рекомендації лікаря.

Лікування гаймориту, не виходячи з дому

Найбільш виправданими та ефективними способами лікування гаймориту є препарати, мають натуральну основу. У цьому плані Сінуфорте є справжнім порятунком, і багато хто називає цей засіб дивом, яке позбавляє не тільки від самого захворювання, але і від болісних лікувальних процедур. Головною діючою речовиною спрею Сінуфорте є уникальнейшее цілюща рослина, відоме в народній медицині як мінімум кілька сот років. Сік бульб цикламена прекрасно прочищає пазухи носа, дозволяє дихати легко і вільно. Спрей має збалансований склад, який немов сам по собі піклується про те, щоб усунути інфекцію і гнійні виділення.

Користуватися препаратом просто, потрібно лише зробити кілька вприскувань в кожну ніздрю. Вже перше застосування приносить значне полегшення. Ви почнете дихати легко, і зрозумієте, що гайморит здався, ви перемогли! Це засіб незамінне в домашній аптечці, особливо, в сезон застуди.