Термаж - це безпечна, неінвазивна косметологічна процедура із застосуванням радіочастот.

Вона застосовується для згладжування, ущільнення і додання контуру шкірі з метою досягнення ефекту омолодження. Часом досить однієї процедури для досягнення результатів омолодження.

Термаж підходить для всіх типів шкіри як на обличчі, так і на тілі. Зазвичай термаж застосовується в області чола, навколо очей, губ, шиї, декольте, на животі, руках, стегнах, сідницях.

Ліфтинг термаж може тимчасово зменшити і прояви целюліту. Термаж підійде тим пацієнтам, які хотіли б уникнути хірургічного втручання і не проти того, щоб якість їхньої шкіри поліпшувалося поступово. Термаж особи використовується при обвислій шкірі щік, шиї, підборіддя, при зморшках і дрібних сіточках на обличчі, навколо губ, для відновлення форми губ. Близько очей термаж застосовується для видалення мішків, зморшок, одутлості верхніх повік, грубої шкіри. На тілі термаж застосовується для усунення зморшок і обвислій шкіри після пологів або схуднення, а також при лікуванні целюліту.

Шкіра людини складається з трьох основних шарів:

 • епідерміс (зовнішня частина шкіри);
 • дерма (шар шкіри прямо під епідермісом, багатий колагеном);
 • підшкірний шар, що знаходиться під дермою і багатий жирами і колагеном.

  Колаген в дермі і підшкірному шарі представляє з себе білок, який надає шкірі молодий і пружний вигляд.
  З віком і після сонячних процедур колаген починає руйнуватися швидше, ніж організм встигає його відновити. Саме з цієї причини шкіра покривається зморшками і обвисає.

  Під час процедури термаж використовуються унікальні радіочастоти, які безпечно нагрівають глибокі шари шкіри і охолоджують поверхневий шар шкіри.


  Глибоке прогрівання сприяє природній регенерації шкіри, яка є результатом ущільнення наявного колагену і утворення нового. Після процедури обвислі і зморшкуваті ділянки шкіри розгладжуються і ущільнюються. При цьому поліпшується тонус і текстура шкіри. Шкіра молодіє на очах.

  Глибокого нагріву внутрішнього шару шкіри з метою її ущільнення можна досягти за допомогою інших технологій, наприклад лазера. Але застосування радіочастот дозволяє домогтися нагріву саме дерми і підшкірного шару на відміну від лазерних методик. А на відміну від хірургічних маніпуляцій, пацієнт зможе приступити до повсякденних справ відразу ж після проходження процедури.

 • Під час процедури радіоліфтінга, радіочастоти змушують колаген ущільнюватися і регенеруватися. Цей процес буде тривати кілька місяців після проходження процедури . На сьогоднішній день термаж є передовою неінвазивної косметологічної процедурою, яка дозволяє добитися ущільнення шкіри і поліпшення її контуру без застосування скальпеля.

  В залежності від інтенсивності процедури та площі поверхні, яка буде оброблена радіочастотами, процедура термаж триває приблизно сорок п'ять хвилин на обличчі і до півтори години на тілі. Для проходження процедури не потрібно здавати аналізи або утримуватися від їжі. Перед процедурою не будуть робити ніяких уколів. Після процедури потрібно дотримуватися звичайну гігієну і якийсь час користуватися сонцезахисними кремами.

  Постійна адреса статті: http://www.clinicas.ru/?id=335&articles=1