Кожна з нас гідна бути успішною і багатою. Але часто ми самі, не усвідомлюючи цього, позбавляємо себе можливості здобуття слави і самореалізації, перекриваємо шлях до власного багатства і боїмося зробити крок вперед по сходах успіху.

Woman "s World пропонує вам змінити своє життя, скориставшись підбіркою кращих порад по залученню прибутку, матеріального достатку і благополуччя.

Порада перша: Змініть свою свідомість

Дивно, але більшість жінок вважають себе не гідними життя в розкоші і задоволенні. Їм затишно в полоні власних упереджень, комплексів і страхів. І якщо їм в руки коли-небудь потрапить "золота рибка", вони тут же поспішать випустити її на волю, боячись виконання заповітних бажань.

Полюбіть себе, щоб гроші полюбили вас! Не приймаючи власну унікальність, ви програмуєте себе на бідність.

Порада друга: Робіть упор на підвищення доходу, а не на економії

Ми точно знаємо, де можна купити продукти дешевше і коли в fashion-бутику розпродаж останньої колекції; основні покупки здійснюємо за оптовими цінами або плануємо на час дії сезонних акцій. Але в пошуках кращої вигоди ми втрачаємо щось більше? дорогоцінний час.

Чи не прикладайте надмірних зусиль на пошуки вічної економії, краще направте їх на заробіток грошей.

Порада третя: Чи не переоцінюйте відносини

Ми завжди цінуємо хорошими відносинами, однак переоцінюючи їх, перешкоджаємо своєму добробуту. Міркуючи так: "Я не маю права хизуватися в розкішному манто, поки хоча б один з моїх друзів живе на одну зарплату". або: "Якщо я отримаю підвищення, то колеги від мене відвернуться і мені стане нестерпно працювати у ворожому колективі". ви ігноруєте прописну істину: Справжні відношення не залежать від матеріального благополуччя і здатні витримати перевірку багатством і успіхом. Справжні друзі розділяють ваші успіхи і щасливі, коли щасливі ви.

Порада четверта: Контролюйте свої кошти

Багато жінок ніколи не перераховують здачу після завершення угоди або вчинення ряду покупок. Вони побоюються виглядати "дріб'язковими" або вважають незручним "затримувати чергу". Але, чи не ведучи "бухгалтерії" за своїми доходами і видатками, ви ніколи не дізнаєтеся, куди діваються ваші гроші.


Щоб стати багатою ви повинні бути в курсі кожної витрати.

Регулярно перевіряйте правильність нарахування зароблених коштів, об'єктивно оцінюйте комунальні платежі і деталізуйте витрати по інтернету, мобільного телефону і іншому.

Порада п'ята: Розділіть свої і чужі гроші

Ви впевнені, що зразкові жінки зобов'язані "здавати" всі зароблені кошти в єдину касу сім'ї. Але набагато розумніше залишати якийсь відсоток на розвиток особистих бізнес-ідей. Ви можете грати на біржі, поповнювати відкритий на своє ім'я депозит або вкладати гроші в придбання пряжі, отримуючи дивіденди з продажу готових виробів. Подібна діяльність зовсім не означає, що ви не довіряєте дружину, навпаки, ви пробуєте власні сили на економічному ринку на благо збільшення загального доходу сім'ї.

Без оцінки власних сил неможливо стати дійсно багатою.

Порада шоста: Ризикуйте, щоб отримати більше

Якщо ознайомитися з біографіями мультимільйонерів або успішних людей, то завжди можна відзначити момент, коли "або пан або пропав". Вчасно ризикнувши, можна знайти значно більше, ніж оцінюючи всі ризики або прораховуючи "до дрібниць". Однак ризик повинен бути зважений і виправданий.

Ніколи не ставте на карту все, що у вас є, обов'язково створіть шляхи до відступу.

Порада сьома: Живіть за коштами і не піддавайтеся на провокації

Збулася ваша мрія, ви купили дорогий автомобіль, але у вас зовсім не залишилося грошей на незаплановані витрати. Такий стан справ вас анітрохи не бентежить, якби, не одне "але": громадськість, яка вимагає "проставлення" банкету. І ви починаєте судорожно шукати гроші, влізаючи у всілякі борги, щоб не впасти "в бруд обличчям" перед "шанованими людьми".

А тепер зупиніться і подумайте, яку мету ви переслідуєте, чого вам більше в даний момент хочеться: виправдати чужі очікування або бути в мирі з собою. Навчіться, нарешті, говорити "ні". Поясніть, що покупка була здійснена "впритул" і ви не можете собі зараз дозволити "розділити радість з друзями". Розуміючим людям цього буває достатньо, а годувати "халявщиків" ви не зобов'язані.

Ніколи не йдіть на поводу чужих інтересів, особливо, коли справа стосується грошей.

Використовуючи дані поради на практиці , ви обов'язково досягнете намічених цілей.