Ти помітила, що стала спізнюватися на роботу або на зустрічі все частіше, і, як правило, не вистачає якихось 10-15 хвилин. Медики переконані, що за запізнення відповідає ділянка мозку, яка відповідає також за пам'ять і увагу. Але в основному спізнюються люди здорові як коні. Тоді в чому ж причина запізнень?
Незібраність
Основна більшість спізнюються людей не зібрані по натурі. Завжди про все згадують в останній момент, будинки нічого не знайти, неуважні і т.д. Психологи називають це неструктурованість, тобто відсутністю навичок швидкої та злагодженої роботи. Таким людям не привчили навичок ще в дитинстві, коли потрібно було збирати портфель і готувати одяг з вечора, класти все на свої місця і т.д. Але ці навички ніколи не пізно розвинути. Можна почитати книги з тайм-менеджменту, зрозуміти, як інші структурують час. Потрібно завести щоденник і вести день за графіком. Щоб все проходило без примусу заохочуй себе якось за те, що все зробила вчасно. І ніколи не забувай, що пунктуальних людей люблять, а ось той хто спізнюється викликає невдоволення у навколишніх. Тобі це приємно?
Пробки та інші проблеми на дорогах
Багато хто з нас живуть у великих міста, проблеми на дорогах в яких неминучі. Ось ми і стаємо мимовільними жертвами цивілізації. Єдине, що може тобі тут допомогти досвід і знання міста. Потрібно бути завжди готовою до непередбачуваних обставин на дорогах, знати як об'їхати, якщо щось і т.д. І, зрозуміло, необхідно запасне час. І чим далі від місця роботи ти живеш, тим більше запасного часу буде потрібно, погодься, краще приїхати раніше, ніж спізнитися.
[Прим. ред. Читайте також статтю Записки починаючої автомобілістки (веселенька стаття :)) http://www./articles/741.htm]
Макіяж
Ти вважала коли-небудь скільки часу ти проводиш біля дзеркала перед роботою? Поки розправою кожну вію, поки почистити пір'ячко, та ще й 300 разів подивишся чи все в порядку, чи немає десь вади, а, як відомо, чим довше і частіше будеш дивитися, тим більше шансів, що обов'язково щось знайдеш. У підсумку часом стрімко пробігло і ти вже запізнюєшся. Давно пора зрозуміти, що по одягу лише зустрічають, і той ефект, який ти зробиш зайшовши красивою за годину після початку роботи може відбитися на твоїй репутації вкрай негативно.


Врахуй, що основна більшість начальників навпаки не переносять спізнюються красивих жінок, і в підсумку з великим задоволенням запрошують на роботу поганулю. Знайди золоту середину між своєю зовнішністю і пунктуальністю.
[Прим. ред. Читайте також статтю Макіяж по-діловому http://www./articles/584.htm]
Соня Що для тебе означає ранковий сон? Якщо ти належиш до людей, які з легкістю можуть "вбити" за сон, розбивають об стінку будильник, і згадують приємними словами всіх родичів в момент його дзвінка - у тебе явно можуть виникнути проблеми із запізненням. Тут зможе допомогти тільки твереза оцінка вибору професії. Якщо ти сова, то тобі необхідно вибрати роботу, яка може затягуватися до пізнього вечора, але зате починається ближче до полудня. Якщо ж немає такої можливості, то доведеться відмовитися від телевізора, комп'ютера на ніч і інших справ. Пам'ятай тобі завтра вставати о 7:00!
[Прим. ред. Читайте також статтю Будете висипатися - схуднете! http://www./articles/258.htm]
Не хочу на роботу!
Найпоширеніша причина. Як можна змусити себе робити кожен день те, що викликає буйне опір організму? Ти намагаєшся відтягнути час якомога довше: "Зараз, ще 10 хвилин полежу, тому вип'ю кофеечек і піду". Тут або тобі зовсім не подобається твоя робота, або є незавершені справи на роботі, які так нехочется доробляти, або ще щось. Загалом, що завгодно тільки б не йти нікуди! Знайди мотивацію! Тільки коли у тебе буде бажання йти на роботу, ти не будеш спізнюватися. Спробуй максимально структурувати своє життя, підпорядкувати її графіком, який був би згоден з твоїми потребами. Ти ж не для краси ходиш на роботу, у тебе є мета - заробітна плата, кар'єра, освіта і т.д. - Ось це перша основоположна мотивація, про яку потрібно завжди пам'ятати.
[Прим. ред. Читайте також статтю Маленькі офісні радості про веселі способах времяпріпровожденія в офісі http://www./articles/729.htm]
Автор статті - Шульц Дарина