Чим хороший Новий рік в нашій країні, так це тим, що він розтягується майже на два тижні! Так що якщо ви задумали купити справжній карнавальний костюм, то у вас буде можливість надіти його не тільки в новорічну ніч, але і на Старий Новий рік.

Існує безліч персонажів, які пам'ятні нам по різноманітним чужоземним свят. В першу чергу чомусь згадується всяка нечисть з Хеллоуїна: вампіри, відьми, мерці, звіздарі і т.п. Втім, незважаючи на свій загрозливий вигляд, вони зовсім не страшні і можуть налякати хіба що маленьких дітей, а от дітям постарше вони напевно припадуть до смаку.

А ось чого явно не варто робити, так це надягати костюми, прийняті на знаменитому бразильському карнавалі. Власне кажучи, костюмом це назвати важко: міні-бікіні в оточенні маси різнокольорових пір'я, яке, може, й доречно в сонячній новорічної Бразилії, але вже ніяк не поєднується з нашими снігами. Крім того, пересування в такому костюмі серед гостей теж вкрай важко, та й за святковий стіл не сядеш.

А ось наші традиційні персонажі - Дід Мороз зі Снігуронькою - будуть завжди бажаними гостями протягом усіх довгих новорічних свят.


Якщо вас хвилює, де купити костюми снігуроньки на новий рік, та й костюм Діда Мороза теж, то цю проблему можна легко вирішити, заглянувши в Інтернет-магазини.

До речі, там же можна придбати і безліч інших оригінальних і впізнаваних костюмів, які дозволять вам ідеально вписатися в новорічний карнавал. В останні роки костюм Санта Клауса за популярністю, мабуть, перегнав нашого дідуся. В якійсь мірі це можна зрозуміти: в коротких штанцях і курточці відчуваєш себе більш комфортно, ніж в шубі до п'ят.

Але наскільки ж наш Дід Мороз представницьким, ніж його західний побратим! Санта Клаусу скоріше підійде місце в свиті Білосніжки, серед гномів, а не головного персонажа свята. Дорогі чоловіки, якщо хочете відчути себе в центрі уваги на новорічному карнавалі, нарядитеся Дідом Морозом і не забудьте підібрати собі Снігуроньку симпатичніше!