У нашому організмі все взаємопов'язано, і неполадки в роботі шлунково-кишкового тракту цілком можуть стати причиною появи проблем зі шкірою. Якщо шкіра стала більш тьмяною і грубою, лущиться або стає більш сальної, якщо на ній з'являються прищі, хоча підлітковий вік залишився далеко позаду, - шукайте причину в роботі кишечника.

Дуже часто косметологічні проблеми зі шкірою з'являються після прийому антибіотиків, при частих запорах і нерегулярному стільці, підвищеному газоутворення, відчутті важкості в животі та ін. Все це свідчить про розвиток такого захворювання як системний дисбактеріоз.

У нашому кишечнику постійно присутні як корисні, так і патогенні мікроорганізми. Корисні мікроорганізми допомагають підтримувати в нормі стан слизової оболонки кишечнику, беруть участь у процесі переварювання їжі, вилучення з неї корисних речовин і утилізації шкідливих.

Патогенні мікроорганізми, яких в здоровому стані значно менше, синтезують різноманітні токсини, які при дисбактеріозі проникають у системний кровотік і вражають органи людини.


При порушенні балансу між корисною і патогенною мікрофлорою організмі відбувається різке зростання концентрації токсинів, які є продуктами життєдіяльності хвороботворних мікроорганізмів.

Це неминуче позначається на стані шкіри, так як вона, поряд з кишечником і нирками, також виводить ці продукти з організму. Тому проблеми з кишечником, в кінцевому рахунку, завжди викликають погіршення стану шкіри.

Одним з добре зарекомендували себе засобів для вирішення проблем з кишечником є флорадофілус ціна якого цілком відповідає ефективності його дії.

Флорадофілус являє собою натуральну пробіотичну харчову добавку, що містить живі кишкові лакто-і біфідобактерії для нормалізації кишкової мікрофлори. Налагодивши роботу шлунково-кишкового тракту, ви зможете позбутися й косметологічних проблем зі шкірою.