Акваріумна вода потребує фільтрації, яку прийнято умовно ділити на механічну та біологічну. Механічне очищення води позбавляє її від суспензії, що складається з дрібних частинок грунту і залишків корму. Біологічне очищення увазі переробку шкідливих речовин корисними бактеріями у відносно безпечні нітрати, частина яких поглинається акваріумними рослинами, а частина видаляється в процесі заміни води.

Для здійснення біофільтрації бактеріям необхідний кисень. Вони отримують його з води, що проходить через зовнішній фільтр для акваріумів. Існує безліч видів зовнішніх акваріумних фільтрів, різної форми і розміру, з різною кількістю відсіків, з різним характером наповнювачів.

Однією з найбільш ефективних моделей зовнішніх фільтрів є Tetratec EX 600, розрахований на очищення 500 л води в годину. Цей інноваційний, тихий зовнішній фільтр призначений для акваріумів об'ємом до 120 л. Що проходить через нього вода проходить триступеневу фільтрацію - механічну, біологічну та хімічну, Цей фільтр ідеальний для використання як в прісноводних, так і в морських акваріумах.


Tetratec EX 600 надходить у продаж повністю укомплектованим і готовим до роботи.

каністровий фільтр для акваріума Tetra включає п'ять фільтруючих наповнювачів: керамічні кільця, біо-губку і біо-кульки, призначені для фільтрації великих і середніх часток забруднень, вугільний наповнювач, службовець для видалення шкідливих органічних речовин, а також волокнисту прокладку, надійно затримує найменші частинки.

Зовнішній фільтр tetra EX 600 Plus виключно зручний в експлуатації, завдяки практичним і міцним затискачів його розбирання та збирання не уявляють проблем навіть для новачків. Конструкція фільтра продумана до дрібниць, він легко переноситься, забезпечений зручними ручками і перехідниками.

Завдяки великому обсягу фільтруючого матеріалу забезпечується кришталева прозорість води. Тetra EX 600 Plus має сертифікати контролю якості T? V/GS, а також сертифікат якості CE.