Протягом останнього часу стрімко зростає популярність послуги шопінг-супроводу. Ще близько п'яти років тому нею користувалися виключно персони VIP, зірки шоу-бізнесу, а також бізнесмени. Однак у наш час шопінг-супроводом користуються не лише люди публічних професій або з досить високим рівнем достатку. Раніше багато жінок брали на шопінг своїх матерів або подруг, однак на сьогоднішній день спостерігається збільшення кількості тих, хто потребує професійної допомоги. Що ж являє собою шопінг-супровід і чи є в ньому реальна необхідність? У цій статті ми вирішили розповісти вам про різні секрети цієї послуги.
Обов'язки іміджмейкера
Протягом перших 30 секунд ми часто оцінюємо людини з його зовнішності, і тільки після цього активуються невербальні та вербальні характеристики. Тому неважко зрозуміти, наскільки велике значення має відповідний зовнішній вигляд. Крім цього, дуже важливо, щоб людина перебувала в оптимальному балансі між власною зовнішністю і внутрішнім "я".
У наш час існує величезна різноманітність модних течій, квітів і тканин, стилів, магазинів, в якому можна досить легко заплутатися. Можете тільки уявити, яка кількість часу знадобиться на те, щоб постійно відстежувати свіженькі моделі, відвідувати покази чергових колекцій, стежити за різними предметами одягу, асортимент яких оновлюється надзвичайно швидко. Звичайно, всі ми розуміємо, що пересічному споживачеві не вистачить часу для цього, у зв'язку з чим далеко не всі можуть зорієнтуватися в такому широкому виборі.
Саме для цього є професія "іміджмейкер". У вас є можливість довіритися професійному майстру, який працює для того, щоб сформувати основний стиль, підібрати оптимальний гардероб з урахуванням ваших побажань і переваг.


Саме для цього люди звертаються до професійних послуг.
Принципи роботи іміджмейкера
Фахівців, готових запропонувати послугу під назвою "шопінг-супровід", можна умовно розділити на дві групи.
Існують шоппери, що займаються лише підбором підходящих речей і їх придбанням. Вони не думають про композиції і старанному аналізі. Такі персональні шоппери зазвичай лише супроводжують клієнта по магазинах, де буде надаватися знижка під час покупок. Однак професіонал буде зацікавлений скоріше не у формуванні вашого модного гардероба, а в реалізації максимально можливої кількості речей, оскільки він отримає за них деякий відсоток.
Даний варіант цілком виправданий, якщо ви потребуєте виборі речей під певний захід. Якщо ж ви маєте намір створити новий імідж з нуля і здійснити підбір повністю нових речей, то це рішення буде далеко не найкращим. У такому випадку знадобляться послуги іміджмейкера та індивідуальний підхід.
Іміджмейкер працює в багатьох сферах, причому шопінг-супровід - це лише один з етапів створення унікального образу. Іміджмейкер повинен не лише допомогти людині в виборі відповідних речей. Фахівець також допоможе з самого початку встановити мету конкретного придбання, зрозуміти наскільки існуючий гардероб може допомогти в досягненні певних успіхів у професійній діяльності, а також в особистому житті людини.
Для створення іміджу людини, професіонал починає з основних пунктів. Насамперед, він проводить імідж-консультацію, в ході якої конкретно вибирається мета, якої хоче досягти людина. За тим йдуть різні технічні програми, за допомогою яких іміджмейкер дізнається особливості зовнішності і фігури клієнта, визначає його цветотип.