Кожен новий сезон радує модниць новими типами макіяжу. Макіяж може бути осіннім, зимовим, весняним і, звичайно ж, літнім. У новому модному сезоні літній макіяж зробить з усіх представниць прекрасної статі не просто красунь, а тропічних красунь. Оскільки макіяж нового сезону так і називається - тропічний макіяж.

У новому літньому сезоні статус самого актуального макіяжу завоював макіяж в тропічному стилі. Саме цей тип макіяжу представлений в численних колекціях і багато фахівців в даній області вважають, що даний макіяж, як ніколи актуальний.
Давайте разом познайомимося з видами тропічного макіяжу, які пропонують Шанель, Оріфлейм і Ланком.

Всі модниці вже давно зрозуміли, що сьогодні перший рядок моди міцно зайняли тропічні мотиви, де переважають природна кольорова гама, яка трохи оттеняется яскравими фарбами, неначе запозиченими у екзотичної фауни і флори. Всім бажаючим створити такий макіяж, висококваліфіковані фахівці пропонують вибрати легкий, ніжних відтінків блиск для губ, пудру бронзового кольору і найяскравіші, схожі на оперення тропічний птахів тіні, буде краще, якщо тіні ви виберете в олівці.

Познайомимося з кількома рекомендаціями щодо створення і використання справжнього модного макіяжу в тропічному стилі.

- Спочатку на шкіру наноситься пудра.


Завдяки їй шкіра набуває апетитний і свіжий засмаглий вигляд. Для правильного розподілу пудри і красивого підкреслення рис обличчя, пензликом потрібно провести лінію від скроні до щоки, а після цього до куточків губ. Робіть це таким чином, начебто на обличчі малюєте цифру три. Якщо у вас лінії вийшли занадто чіткими, кидаються в очі, то слід акуратно, тієї ж пензликом, їх розтушувати.

- Очі виділяємо, користуючись яскравими тінями, які без особливих складнощів можна розтушувати по всій поверхні століття. Поексперіментіруете з кількома різними відтінками, це дозволить вам вибрати самої вдалий варіант. Вигідно підкреслити ваші тіні і загальний образ можуть будь-які яскраві аксесуари, наприклад квітку, вплетеними у волосся, або яскраві намиста.

- Рожевий ніжний колір блиску - це ідеальне рішення для доповнення тропічного образу.

Для всіх бажаючих створювати закінчений і збалансований спосіб, стилісти рекомендують макіяж доповнити відповідними в даному випадку аксесуарами та одягом. Приміром, пляжна сумка, браслети на зап'ястя і ноги, яскраві обручі та заколки для волосся, парео, окуляри від сонця, головне тут, щоб вони вписувалися в тропічно-морський мотив.