Всі бажають в саму чарівну ніч у році виглядати чарівно. Особливо у представниць прекрасної статі спостерігається таке прагнення. Як відомо дівчата просто обожнюють експериментувати з новими образами, зачісками, нарядами і аксесуарами. Наступний рік пройде під заступництвом Синьої Коні. Які ж зачіски будуть актуальними в ніч з 2013 на 2014 г?
За загальним визнанням "хвіст" був обраний фаворитом новорічної ночі
Всі вже здогадалися, чому саме "хвіст" - адже це рік Коня і додати тут нічого! Варіанти хвостів різноманітні. Вони можуть бути гладкими, високими, акуратними. А якщо хвіст зроблений з довгого волосся, то з ним кожна жінка перетворюється на вишукану леді. Таку зачіску з вигідного боку можна виділити різними деталями - косички, стрічки та інші аксесуари. З ними зачіска знайде нові грані - кокетство, яскравість, бешкетництво або навіть нотку національності. А якщо бажаєте виглядати ніжними і милими, тоді одночасно можна зробити два хвоста. До речі, такий вид зачіски прекрасно підійде всім тим жінкам, яких природа не наділила густими, кучерявими волоссям.
Романтично-розпущене волосся
Стилісти-перукарі стверджують, що в моді новорічної ночі як і раніше залишаються зачіски, які наближені до природності . У цю ночі зовсім не обов'язково робити укладку "волосок до волоска", кучері і недбало розпущене волосся також будуть чудово виглядати.


Трендом майбутнього року визнано V-подібний проділ, який можна зробити перевернутим набік або у кромки волосся. Такий образ біс сумніву буде виглядати заворожуюче і незвично. Також, чудово виглядає начісування на розпущеному волоссі.
Класичні та модні коси
По суті косички - це ті ж хвости. Такі зачіски зараз на вершині моди. У зв'язку, з чим можете сміливо взяти їх в оборот і використовувати для створення новорічного образу. Але пам'ятайте, щоб на тлі інших модниць не виглядати сірою мишею, для початку вивчіть калейдоскоп сучасного плетіння кіс, щоб вибрати для себе найвишуканіший варіант. Сміливо віддайте перевагу тому варіанту, який, перш за все, буде вам до душі, а також гармонійно виглядатиме з святковим вбранням. Можна вибрати одну класичну косу, яка заплетена звичайним способом або красиво покладена навколо голови на французький манер. Плетіння можуть бути як складними, так і простими, різними і однаковими, недбалими або акуратними - в останні пару місяців будь-які коси в моді. До речі, не обов'язково все волосся збирати в косу можна зробити кілька тоненьких кісок, залишивши інші волосся розпущеним і тим самим здобувши образ загадкової німфи. З дрібних кісок можна створити цікаву діадему або шикарний хвіст. Варіантів - море. Творіть, експериментуйте, все у ваших руках!