Ні одна представниця прекрасної статі може вам розповісти історію про те, як її привернула реклама туші, яка збільшує вії на багато сотень відсотків, при цьому робить їх пухнастими ( а не склеює) і супердовгі. Після такого багатообіцяючого ролика туш негайно купувалася, але ефекту як на екрані вона не давала, тому з розчаруванням відправлялася на дно косметички лежати поруч зі звичайною тушшю.
А вся справа в тому, що актриси цих рекламних роликів показують нам не справжні вії, а нарощені. Однак не плутайте нарощені вії з накладними. Накладні вії можна купити практично в будь-якому магазині, що спеціалізується на продажі косметичних засобів. Накладні вії продаються в коробочці, де крім них знаходиться також клей. Зазвичай такі вії використовуються лише на один день, після чого вони знімаються. Одним з найбільш неприємних недоліків накладних вій є ризик їх відклеювання в самий невідповідний для цього момент.


Саме тому, якщо ви вже вирішили збільшити свої вії, то більш відповідним варіантом є використання нарощених вій, радить перукар одного з салонів краси.
На відміну від накладних, нарощені вії не продаються в магазинах. Такі вії нарощує спеціально навчений для цього людина. Сама процедура не завдає болю і не займає багато часу. Штучні вії (зазвичай вони являють собою пучки вій по чотири-п'ять штук) кріпляться до основи справжніх вій, при цьому вам пропонуються на вибір штучні вії різної довжини (короткі, середні і довгі) і різного кольору (чорного та коричневого).
штучні вії кріпляться за допомогою спеціального клею, причому сам клей може бути прозорим або чорним. В результаті ви отримаєте густі, пухнасті і довгі вії, які досить важко відрізнити від справжніх вій. Крім того, вони служать набагато довше накладних - нарощені вії будуть радувати вас своїм виглядом протягом приблизно двох тижнів.