Прибрати такий жирок не дуже просто, але цілком можливо. Для початку потрібно забезпечити собі регулярну фізичне навантаження - щодня робити вправи для спини і преса протягом 10-15 хвилин. Вже через кілька тижнів занять ви помітите, що м'язи живота і області талії стали більш підтягнутими.
Але одних вправ недостатньо, для більш швидкого і вираженого ефекту слід також відкоригувати свої звички в харчуванні. Спочатку потрібно максимально скоротити вживання тваринних жирів, так як саме вони першими прагнуть відкластися на вашому животику. А ось вживання таких продуктів, як молоко, сир, ряжанка, кисляк і кефір, навпаки, потрібно збільшити. У перерахованих продуктах є багато кальцію, який допомагає спалювати зайвий жир в організмі. Але при виборі цих продуктів варто брати пакети, на яких зазначений найнижчий відсоток жиру.
Також важливо, щоб у вашому раціоні було як якомога більше продуктів з високим вмістом клітковини - фруктів, зернових, овочів і бобових. У рослинній клітковині є маса необхідних для нашого організму мікроелементів. До того ж, через неї засвоєння вуглеводів і жирів відбувається повільніше, а відчуття ситості настає швидше, хоча калорій ви вживаєте менше.
Завдяки таким нескладним діям ви зможете побачити перші результати вже через місяць. Якщо ж ви не будете додатково контролювати обсяг з'їденого, то терези будуть як і раніше показувати вам одну і ту ж цифру, але при цьому живіт стане більш підтягнутим і пружним, а в окружності талії ви не дорахується кількох сантиметрів (що і є вашою метою) .