1. Змішують в гардеробі дешеві і дорогі речі. Це рекомендують робити навіть відомі модельєри (наприклад, надіти до звичайних джинсів модну блузку або піджак, а до звичайної спідниці і простий блузці дорогу шаль з кашеміру), так як наявність всього одного дорогого предмета створить враження, що весь ансамбль дорогою.
2 . Не соромляться ходити у відділи одягу для чоловіків. У таких відділах можна купити чудові сорочки (і дешевше жіночих), а для струнких і витончених дам підійде відділ для підлітків-хлопчиків. До речі, чудовою деталлю, використовуваної і в жіночому гардеробі, є чоловічий галстук.
3. Носять шалі. За допомогою красивої шалі можна повністю перетворити наряд. І хоча для її носіння потрібна деяка практика, але це зручно, красиво і економно. Якщо накинути шаль на плечі і обернути навколо шиї, то ви зможете зробити светр або плаття більш святковими. Купивши кілька шалей різного кольору, ви можете змінювати їх частіше, ніж основний наряд і виглядати кожного разу по-новому.
4. Вкладають кошти у взуття. Італійки самі купують недешеву якісне взуття і судять по взуттю інших про їх добробут. Взимку вони носять шкіряне і замшеве взуття, а влітку воліють балетки, еспадрільі або сандалі.
5. Задовольняються малим. Для шикарного вигляду не обов'язково мати багато речей у гардеробі, важливо лише купувати їх в певній колірній гамі, тоді вам буде легше їх комбінувати. В основі нарядів краще використовувати білий, сірий, чорний, бежевий, синій, коричневий або оливковий кольори, а доповнювати їх можна будь-якими іншими яскравими квітами.
6. Не соромляться прикрас. Італійки люблять золото, хоча з цього металу на них може бути надіто всього 1-2 прикраси, а інші будуть якісними підробками. Крім того, італійки обожнюють перли - купивши довгу нитку, його можна носити і на шиї, і у вигляді браслета.