Сучасним господаркам дуже щастить на різного роду винаходи, що полегшують роботу на кухні. Крім різних побутових приладів, спеціальних засобів для чищення та миття посуду, на ринку з'явилися спеціальні рукави для запікання.
Зазвичай рукав для запікання продається довжиною близько 3 метрів. Ви самі маєте можливість відрізати потрібну вам довжину, не забувши залишити з країв запас для кріплення. Спеціальні кріплення продаються в комплекті з рукавом.
Готувати в рукаві дуже зручно, головне заздалегідь приготувати соус для мариновки і запікання, нарізати необхідні продукти на невеликі шматочки. Є невеликий секрет, знаючи який, ви зможете запікати продукти рівномірно.
Картопля зазвичай готується швидше червоного м'яса. Тому якщо ви готуєте яловичину або баранину з картоплею, нарізайте м'ясо більш дрібними шматочками, ніж картопля.
Якщо в якості добавки до картоплі ви вирішили взяти рибу або курку, тоді всі інгредієнти потрібно нарізати рівними шматочками, залити сумішшю, або попередньо змішати спеціями . Професійні кухарі рекомендують нарізати картоплю у формі брусків, як на картоплю "фрі". Це дозволить пропектися картоплі рівномірно і злегка підсмажитися.
Можна викласти всі продукти перемішаними, можна розкласти їх шарами.
Нижній шар викласти картоплею, посередині покласти м'ясо, потім зверху знову шар картоплі.


Таке розташування інгредієнтів дозволить м'ясу добре пропектися.
Взагалі, великою перевагою запікання страви в рукаві є збереження соковитості страви. Під час запікання слід виконати невеликі дірочки зубочисткою, щоб скупчується повітря не надував пакет. Якщо ви бажаєте, щоб ваша курочка в рукаві вийшла з рум'яною скоринкою, за 10-15 хвилин перед закінченням часу приготування розріжте рукав ножицями. Але не розрізайте рукав відразу, інакше курка вийде сухою.
Замість курки можна взяти стегенця курячі, час їх приготування набагато менше, ніж цілої курки. Якщо курку, покладену цілком в рукав, ви будете випікати близько 1,5-2 годин, то стегенця або стегенця будуть готові вже через 40-50 хвилин.

Є ще один цікавий рецепт: нарізати яловичину або баранину невеликими шматочками, картопля крупними брусками, перець болгарський півкільцями і залити все це соєвим соусом. Покласти в рукав для запікання і випікати при температурі 200 С близько 60 хвилин. Завдяки відсутності солі, це блюдо корисно і легко в приготуванні, і в той же час дуже поживне. Його можна подати на святковий стіл.
Основною перевагою приготування страв в рукаві для запікання - це відсутність зайвого жиру, використовуваного при смаженні. Це дозволяє знизити калорійність їжі і, в той же час, підвищити його поживні корисні властивості.