Спочатку, крім безпосередньо самого життя, природа наділяє кожної людини хорошим "зовнішнім багажем". Поняття "шкіра як у немовляти" - прекрасне тому підтвердження. Подальше ж стан цього цінного дарунка цілком і повністю залежить від того, як ставиться до нього його володар, чи зуміє він виправдати цей своєрідний "кредит довіри", виданий йому природою.

Будь яка, навіть сама ідеальна шкіра схильна до кардинальної зміни свого стану в разі недотримання умов її правильного змісту, небажанні і нехтуванні до належного за нею догляду.

Не варто забувати про те, що зовнішність (особливо стан шкіри обличчя) є одним з головних складових елементів людини, яка найбільше схильна оцінці з боку навколишнього його громадськості. Яким би сильним і незалежним ні людина, він все ж істота соціальна. Саме тому негативна реакція на його зовнішність з боку представників того ж соціуму як правило не викликає позитивних емоцій.

На жаль, практично жодна людина, не залежно від віку та статевої приналежності, не застрахований від появи вугрових висипань на шкірі. При цьому одним людям вдається швидко впоратися з цією проблемою, а деякі - борються з даним захворюванням досить-таки тривалий період часу, використовуючи при цьому всілякі існуючі способи і методи лікування.

Догляд за проблемною шкірою повинен бути особливо ретельним і обов'язково щоденним. Ні в якому разі не варто нарікати на долю і "опускати руки". І нехай не все буде виходити так швидко і легко як хотілося б - але як кажуть "терпіння і труд все перетруть".

Сучасна косметологія пропонує безліч спеціальних засобів, що допомагають активно протистояти вугрової напасті. У складі такої косметики присутній великий набір самих різних інгредієнтів, кожен з яких виконує певне спрямовану дію. При цьому деякі з них сприяють усуненню проблеми на порядок краще і ефективніше, ніж інші.


Більше того - такі компоненти можуть добре справлятися з поставленим перед ними завданням і у вигляді самостійної окремої одиниці. Інакше кажучи - використання їх в чистому вигляді (не в складі косметичного засобу) є не менш результативним.

Таким чином найбільш дієвими у боротьбі з висипом вугрів є наступні речовини:

  1. Лимонна кислота (сік лимона) - сприяє м'якому очищенню шкірного покриву від старих і відмерлих клітин, стимулюючи тим самим процеси відновлення шкіри. Надає відбілюючий дію, добре звужує пори, надає шкірі матовість.
  2. Сік алое - володіє прекрасними очисними і протизапальними властивостями, сприяє швидкому загоєнню "поранень" шкірного покриву, запобігає появі нових вугрових утворень .
  3. Цинк - надає глибоке антибактеріальну дію, добре підсушує прищі, загоює ранки і запобігає появі нових запалень.
  4. Вітаміни А і Е - дані сполуки є одними з найбільш активних інгредієнтів, що сприяють ефективному оновленню шкірного покриву. Регулюють виділення жиру, попереджаючи тим самим появу вугрів.
  5. Яблучний оцет - чудово очищає шкіру від забруднень, контролює рівень виділення шкірного жиру.
  6. Масло чайного дерева - володіючи сильними антибактеріальними властивостями, допомагає активно боротися з різними бактеріями, провокуючими утворення вугрів і прищів.
  7. Саліцилова кислота - сприяє ефективному очищенню шкіри від вугрових утворень, дозволяє прекрасно відлущити верхній шар шкірного покриву.
  8. Вітамін С - сприяє оновленню клітин шкіри, усуває роздратування, забезпечує надійну антиоксидантний захист шкірного покриву.
  9. Мед - чинить протимікробну, антибактеріальну дію, прекрасно знімає різні запалення і подразнення на шкірі, прискорює регенеративні процеси, що відбуваються в шкірному покриві.