Як правило, неприємний запах з рота-результат неправильного харчування. Порушуючи баланс кишкової флори, ми провокуємо появу гнильного запаху. Тому зміна раціону допоможе позбутися й запаху. Але запах може з'явитися і в результаті ряду захворювань.

У такому разі, поки проблеми зі здоров'ям не будуть вирішені, неприємний запах з рота доведеться вміло маскувати. У цьому вам допоможуть народні засоби.

Спосіб 1.
завдає багато неприємностей поганий запах з рота зникає, якщо полоскати рот настоєм аирного кореня (настій готують з розрахунку 1 столова ложка кореня на склянку води).


При пародонтозі порошок аирного кореня додають до зубного порошку (у рівних пропорціях) і чистять їм зуби два рази в день. Поганий запах зникає, зуби зміцнюються.

Спосіб 2.
З цією ж метою 2-3 рази на тиждень можна чистити зуби стовченим активованим вугіллям, потім рот ретельно прополіскують водою. Зуби стають білими, неприємний запах зникає.

Спосіб 3.
Старим перевіреним засобом при неприємному запаху з рота є кора дуба. Відваром кори полощуть рот два рази на день протягом 2-3 місяців. Більш тривале застосування кори дуба може погіршити нюх.