Яким має бути повсякденний догляд, щоб шкіра завжди радувала своєю свіжістю.

і, головне, системним. Ніколи не лягати спати, не видаливши макіяж і не очистивши шкіру; користуватися кремом постійно, а не від випадку до випадку; не забувати про захист шкіри від сонця і користуватися денними кремами з SPF - проходження цим простим правилам допоможе зберегти молодість і красу шкіри.

: залежно від пори року, стану шкіри і віку. Але не слід робити це занадто часто: повний цикл оновлення верхнього шару клітин шкіри становить мінімум 28 днів. Відповідно, щоб крем повністю "проявив" себе, їм потрібно користуватися мінімум місяць.

: денні креми найкраще діють вранці, а нічними бажано користуватися до десятої вечора, поки організм, а разом з ним і клітини шкіри, ще тільки налаштовуються на сон і відновлення. До цього ж часу потрібно встигнути завершити і всі косметичні процедури.

Якщо шкіра не ідеальна, настрій псують синці під очима, пігментація, сліди від прищів та ін. Або колір обличчя залишає бажати кращого (а в умовах сучасної екології це не рідкість) -.


Тональний крем і коректор трохи світліше, ніж шкіра, додадуть особі відпочив вигляд. А хочеться виглядати трохи засмаглою - пройдіться поверх нанесеного тони бронзірующей пудрою.

Якщо організму бракує корисних речовин - це відразу позначається на зовнішності. Наприклад, при нестачі вітамінів навіть найкращий крем не дасть належного ефекту. Тому правильне збалансоване харчування з великою кількістю овочів і фруктів - запорука краси шкіри.

Якщо мова не йде про вечірку, кращий макіяж той, який не помітний. Оптимальний вибір для повсякденного і ділового макіяжу - помада або блиск натурального відтінку, що підсилює колір губ, чорна або коричнева туш для вій (взимку ідеальна водостійка) і тіні не дуже темних бежевих і сірих відтінків - вони підходять до будь-якого кольору очей.

- зволожувати шкіру також потрібно не тільки зовні, за допомогою кремів, але і зсередини. Якщо в шкірі достатньо вологи - вона краще виглядає, покращується колір обличчя, а зморшки, навіть якщо вони є, стають менш помітними.