Пропонуємо вашій увазі мануал "Як почати заробляти 1000 $ в місяць в Інтернеті з нуля". Мануал дуже просто написаний і призначений, не для простого прочитання, а для виконання пунктів по порядку. Тобто треба переставати читати і "тусити" по форумах, а пора почати заробляти свою першу 1000 $.
Єдине правило, поки не виконаєте пункт, не переходьте до читання наступного, інакше у вас не буде розуміння, що і навіщо робиться.
Почнемо!
1. Отже, ми починаємо з 0, значить, застосовуємо тільки руки, голову та Інтернет. Створюємо 2 сайта на WordPress з унікальним дизайном і статтями. Якщо ви знаєте, як це робити -> РОБІТЬ 2 сайта і переходьте до пункту 2.
1.1. Встановлюємо на ваш комп'ютер сервер з php, рекомендуємо Denwer. Все розписано на сайті.
1.2. Завантажуємо і встановлюємо WordPress до вас на сервер, всі подробиці і сам wordpress Тут
1.3. Шукаємо книгу на цікаву тему, можна і не цікаву і скануємо її, за допомогою Abbyy fine reader переводимо її в формат word.
1.3.1. Прибираємо за допомогою заміни всі перенесення.
1.3.2. C допомогою заміни стилів в word надаємо заголовкам в книзі стиль Тема 2.
1.3.3. Зберігаємо отриманий документ.
1.4. Викачуємо програму textkit
1.4.1. Відкриваємо програму, імпортуємо, зроблений в п. 1.3. файл у text kit.
1.4.2. Створюємо рубрики, розставляємо картинки і мітки (Як це все робити розписано на сайті, тому не будемо вдаватися в подробиці.)
1.4.3. Після повної підготовки вибираємо в text kit експорт -> wordpress. І зберігаємо отриманий файл.
1.5. Імпортуємо цей файл у вже встановлений у вас wordpress.
1.6. Повторюємо ці пункти ще раз, тобто. робимо ще один сайт подібним чином, але з іншим дизайном і контентом.
2. Продайте, зроблені в п. 1 сайти. Просто публікуємо оголошення про продаж сателіта на форумах:
forum.searchengines.ru
talk.maulnet.ru
mastertalk.ru
Які оголошення виставляються і як їх оформляти, подивіться на цих форумах. Сайти продаємо не за фіксованою ціною, а оформляємо продаж як аукціон, пам'ятайте, ваше завдання, виручити з продажу цих сайтів 70 доларів, тому робіть все якісно.
3. Отже, ось у вас і вийшли перші гроші, тепер продовжимо:
3.1. Купуємо хостинг, рекомендуємо RedHosting, так як у нього є тарифний план, який вам потрібен, називається Лайт Екстра і коштує всього 65 доларів НА РІК, він включає в себе оплату 10-і доменів.3.2. Оплачуємо цей тариф і реєструємо відразу 10 доменів.
3.3. Тепер робимо 10 сайтів, як в п. 1 з різними шаблонами та наповненням. І встановлюємо їх на кожен домен купленого хостингу.
3.4. Робимо сайт, заливаємо і забуваємо про нього, робимо наступний сайт. Забувати про сайт треба, де то на 1-2месяца.
3.5. Коли 10 сайтів будуть зроблені і опубліковані, запихає їх в сервіси соціальних закладок і взагалі розставляємо на них посилання, де тільки можна. До речі, у вас є ще 5 доларів після покупки хостингу, витратьте їх на посилання для кожного сайту.
3.6. Посилання купуємо в Sape. Купувати треба посилання з ТИЦ> 10, є в Яндексі і ціною <0,015. Таким чином, ви купите 20-40 посилань для кожного вашого сайту на 5 доларів.
3.7. Тепер йдемо відпочивати на 1-2 місяці, що б ваші сайти вистояти, або можете поки повторити все, що описано вище 1-2 рази, що б сайтів стало 20-30.
4. Минуло 2 місяці і у вас є 10 проіндексованих сайтів з якимось ТІЦ. Тепер переходимо безпосередньо до самого заробітку в них:
4.1. Думаю в Sape ви вже зареєстровані, якщо ні, то реєструємося в Sape і додаємо ваші сайти для продажу на них посилань.
4.2. Потім реєструємося в Liex і додаємо ваші сайти для продажу на них статей.
4.3. І останнє, реєструємося в ByLink і розміщуємо їх код на всіх сторінках ваших сайтів.
5. Вважаємо прибуток з 10 сайтів, сподіваємося, ви все таки зробили більше:
5.1. У середньому, створений за рецептом вище сайт в Sape, приносить 1 долар на день. Сайтів у нас 10.
10 * 1 $ * 30 днів = 300 $ в місяць.
5.2. Сайт в Liex приносить близько 2 $ в день:
10 * 2 $ * 30 днів = 600 $ в місяць.
5.3. Сайт в ByLink приносить не завжди стабільно, але показники коливаються від 0,1 до 2 $ в день, в середньому десь 1 $ в день
10 * 1 $ * 30 днів = 300 $ в місяць.
Таким чином, можна забезпечити себе постійним доходом. Але треба попрацювати, ця робота вже через 3-4 місяці вам окупиться, погодьтеся це краще, ніж ходити на роботу з 8 до 5.
І остання порада: зробіть 30 таких сайтів
Джерело xakep.tk