Перш ніж почати турботу про своїх нігтики, потрібно придбати всі необхідні інструменти для вашого манікюру. Такі інструменти можна купувати як кожен окремо, так і повним комплектом - у футлярі у вигляді манікюрного набору.

Значною перевагою першого варіанту можна назвати те, що кожен прилад буде підібраний з індивідуальними побажаннями та вимогами конкретно тієї людини, яка буде користуватися цим так званим "самозбірні" набором. А до недоліків можна віднести те, що зазвичай вартість готового підібраного індивідуального набору буде дорожче, ніж коштує готовий манікюрний набір з магазину, а також те, що доведеться шукати якийсь футляр, в якому цей самозбірні набір буде зберігатися.

В якості переваги другого варіанту виділяється наступне - готовий манікюрний набір підібраний зазвичай професіоналами і відразу ж готовий до застосування. Недолік один - може не вистачати якихось приладів ...

Отже, в ваш набір повинні обов'язково входити:

  • щипчики (кусачки) ;
  • маленькі манікюрні ножиці, найчастіше з заокругленим краєм;
  • лопаточки;
  • дерев'яні, можна кістяні палички;
  • шліфувальні та полірувальні пилочки.

Кусачки, або спеціальні щипчики, необхідні для того, щоб видаляти кутикули.


Плюс до цього для видалення кутикули використовуються спеціальні препарати, а також манікюрні палички.

Пилочки застосовуються для шліфування, полірування і придання форми. Саме з цієї причини вони зазвичай мають різну поверхневу зернистість. Від ваших нігтів залежить і ваш вибір - грубозернисті застосовуються для штучних нігтів, а для натуральних потрібно використовувати пилочки на прогумованої або картонній основі.

Пилочки бувають:

  • більш зерниста - для твердих нігтів: такі, як алмазні, рубінові, керамічні та сапфірові;
  • з наждакового паперу - для ніжних і тонких нігтів;
  • керамічна пилка - для укорочення нігтя використовують великі, а для його форми - дрібніші.

Крім того, в комплект може входити рідина для зняття лаку. Вона повинна розчиняти лак, а в її складі повинні бути різні ефіросодержащіе речовини, спирт та інші хімічні сполуки, які оберігають нігті від пересихання. Зазвичай склад і вплив рідини описано в анотації.

Нехай ваші нігті будуть красивими і доглянутими!