Креативне творіння від японських дизайнерів: чашка, схожа на кинуту в море пляшку з запискою всередині.
Чашка виконана в двох колірних рішеннях/flutterscape.com

За легендами, міфами і казковим історіям, найбільше скарбів можна відшукати на морському дні, де покояться останки колись затонулих кораблів. Антикваріат, скрині із золотом і дорогоцінним камінням - ось, що повинна приховувати безодня моря. Але для когось самим справжнім скарбом може виявитися порція ароматної кави, яку можна знайти в креативній гуртку Treasure Mug, затонулої прямо на кухонному столі.

Не те японські дизайнери, які розробили цей посуд, вирішили порівняти кухоль з кинутої в море пляшкою із запискою всередині, не те це незвичайний спосіб скоротити кількість споживаного кофеїну, але реалізація цієї ідеї виглядає прекумедно. Особливо якщо стіл покритий скатертиною, адже тоді її можна призібрати навколо денця чашки, імітуючи кола, розбігаються по воді, коли в ній плаває той чи інший предмет.


hunch.com

Декоративна функція затонулої гуртки наявності, але як бути з практичної? Що ж, ймовірно, затонула гуртка, яка видніється над поверхнею води лише наполовину, буде вельми корисна тим людям, які завжди наповнюють стандартну кухоль суворо половину, і обурюються, якщо їм налили більше напою, ніж слід.


Ємність можна наповнювати доверху: це і будуть горезвісні полчашечкі.


matomeno.com

Затонулий гуртка існує в двох колірних рішеннях, білому і коричневому, а коштує ця незвичайна ємність для напоїв майже 15 доларів за штуку. У перерахунку на наші гроші це забагато, але зарубіжні гумористи і любителі розіграшів напевно виявлять бажання поповнити свій арсенал оригінальних і корисних пріпособленій, якими можна розвеселити, розсмішити і здивувати гостей.


soberminded.livejournal.com