День кавуна

В різних країнах світу смачний день кавуна відзначають 3 серпня. Його історія походить з Америки, це свято там відзначають як Національним лнем кавуна. Займає США перше місце за вживання кавуна порівнюючи їх з іншими країнами. Як і скрізь це солодка ягода для літніх пікніків. Чудово тамуючи спрагу і не калорійно, кавун, безумовно, заслужив власну відпустку. Хоча невідомо, хто і коли його встановив, він не втрачає від цього своєї популярності, з кожним роком набираючи все більше і більше прихильників. Так що сьогодні можна сміливо сказати це тепер міжнародне свято. В Америці дуже популярні кавуни, як показують дослідження, особливо, серед латиноамериканської частині країни. Солодкий, освіжає, він перетворює будь-яку трапезу в солодкий свято. До речі, як підготувати насіння, посадити і вирощувати власні кавуни, розкаже блог про домашні рослини https://barra.com.ua/.

Кавун (лат. Citrullus lanatus) згідно словників – культивування дині, однорічна рослина, різновид роду Кавун (Citrullus) сімейства гарбузові (Cucurbitaceae). Колір кари: від біло-жовтого до темно-зеленого з різними малюнками у вигляді смуг, сітки і плям. М’якоть червона, рожева, червона, рідше біло-жовта. Кавун Структурно вважається ягодою і зараз у світі більше 1200 сортів, що вирощуються в 96 країнах світу.

День кавуна

Батьківщиною кавуна на думку істориків є Південна Африка. Ще в давньому Єгипті люди знали і культивували це рослина, що підтверджують розкопки. Так в епоху Середнього царства у 20 столітті до нашої ери, часто кавун поміщали в гробниці фараонів як джерело їжі в їх загробного життя (наприклад, насіння були знайдені в гробниці Тутанхамона.

Крім того, кавун зображували на стінах гробниць і згадували в давньоєгипетських міфах і в багатьох медичних приписах стародавніх папірусів. Відомий він був і в Стародавньому Римі, де його їли свіжим або солоним, а також з нього отримували мед.

У 10 столітті кавун був відомий і китайцям. Він прибув у стародавній Китай на торгових судах, плаваючих в Середземному морі, й одразу став дуже шанованим (насправді, у Китаї дотепер відзначається День кавуна). Крім того, китайці приписували кавуну велику лікувальну цінність, наділяючи його властивістю «. очищати організм і виводити з організму хвороби, якщо є постійно перед їжею». І сьогодні в Китаї вирощують арбузов більше ніж у будь-якій країні світу.

У Європі і Росії вперше кавуни з’явилися приблизно в 11-12 століттях за іншими джерелами в 13-14 століттях і були завезені до Америки в 16 столітті європейськими поселенцями разом з африканськими рабами.

Вирощуються сьогодні кавуни майже у всіх країнах світу, особливо в Китаї, за ним йдуть Туреччина, Іран, Єгипет, країни Америки, а також Росія і Узбекистан, зі значним запізненням.

День кавуна

Але цікавим сортам лідирує Японії немає рівних – квадратні кавуни, кавуни у формі піраміди, крихти-кавуни діаметром 10 див, з жовтою м’якоттю. Добре кавуни вирощуються в Росії степовій і середземноморський клімат з короткою зимою та тривалим жарким і сухим літом.

Так само з кавунів є багато різних страв різних страв. Їх зазвичай їдять у свіжому вигляді, але їх також можна використовувати в десертах (наприклад, фруктових салатах) і напоях, приготованих на грилі наприклад, в деяких регіону готують кавуновий мед з кавунового соку шляхом випарювання до щільності меду. До речі, не зникають і кавунові скоринки – виявляється, з них готують варення або соління. Тому рецепт консервованої кірки кавуна був опублікований в кулінарній книзі, виданій в 1976 році в Америці.

Як відзначають День кавуна? Звичайно, у них є пікніки в дикій природі, де вони з’їдають багато кавунів, а потім проводяться змагання, у яких далі всіх плюються кавунові кісточки, або змагання на кращу фігурку, зроблену з кавуна.

Якщо вам теж подобається це ягода, прийміть участь у святкуванні цього дня – відзначте його на природі або вдома з друзями порадувавши смачною ягодою дітей, провівши цікаві конкурси. Та насолодитися корисним і смачним ласощами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *