Фахівці в області косметології б'ють на сполох: вони серйозно стверджують, що такий звичний багатьом косметичний продукт, як блиск для губ, може представляти досить -таки неабияку небезпеку для жіночого здоров'я. Правда, таке згубну дію стає більш імовірним в тому випадку, якщо використовувати даний засіб в сонячну погоду.

Американські фахівці-дерматологи, в результаті ряду глибоких і доскональних досліджень, довели той факт, що блиск для губ, який не має в своєму складі захисний SPF-фільтр, надає на шкіру губ таку ж дію, як і спеціальне масло для засмаги. А це означає те, що дане косметичний засіб не тільки не оберігає від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання, а навпаки - ще більше притягує сонячні промені і підсилює його згубний вплив на шкіру.

Іншими словами, блиски для губ без вмісту сонцезахисного фільтра провокують утворення на ніжній і тонкій шкірі губ опіків, а також значно збільшують ризик появи і розвитку раку шкіри (меланоми).


Погодьтеся, що це зовсім не той ефект, який очікує від косметичних помічників будь-яка жінка.

Однак аматоркам блисків для губ не варто засмучуватися і повністю відмовлятися від використання цих коштів. У даних обставинах досить буде просто більш ретельно підбирати блиски для губ і віддавати перевагу тим засобам, які містять рятівні SPF-фільтри, здатні повною мірою забезпечити захист від ворожих і шкідливих сонячних променів.