Кожна жінка використовує всі можливості, щоб стати блискучої. Особливе місце в засобах для досягнення цієї мети займає парфумерія. Флакончики, що виділяють чарівні аромати, допомагають представницям прекрасної половини людства створювати саме той образ, який вимагає певний час і ситуація. Але в цьому нескладному справі є свої тонкощі.

Будь парфумерія в першу чергу несе естетичне призначення. Існують засоби для ароматизації одягу, повітря, для гігієнічного застосування та дезінфекції шкіри. Крім того, парфумерія не є виключно жіночим привілеєм. Світові виробники сьогодні випускають для чоловіків не тільки туалетні води і одеколони, але і парфуми чоловічі, призначені для особливих урочистостей і світських прийомів. Тому важливо не помилитися і вміло використовувати таку потужну зброю зваблювання, як парфумерія.

Сучасна індустрія випускає парфуми різних видів: тверді, рідкі, порошкоподібні. Залежно від концентрації ароматна продукція підрозділяється на духи, парфумерні води й туалетні води. Цікаво, що на інтенсивність запаху впливає наша дієта, тобто гостра їжа підсилює аромат. Наносити будь-який засіб необхідно на пульсуючі зони: зап'ястя, віскі, щиколотки, улоговинку в грудній області. Саме в цих точках найдовше зберігається аромат.


Якщо ви користуєтеся духами, то намагайтеся наносити їх на вологу шкіру. Це теж сприяє довгому збереженню запаху.

Звичайно, у кожної жінки свої смакові пристрасті, але важко знайти ту, яка стала б економити на власній привабливості. Багато сучасні жінки вибирають елітну парфумерію, підкреслюючи, таким чином, свою індивідуальність. Але, щоб захоплювати чоловіків і залишати заздрість спересердя суперниць, слід правильно користуватися маленькими флакончиками. Однією краплі туалетної води достатньо, щоб насолоджуватися цілий день приємним запахом, який буде вас супроводжувати. Елітна парфумерія відрізняється високою концентрацією, тому влітку не варто зловживати нею. На цю пору року краще підібрати щось легке і ненав'язливе і завжди пам'ятайте, що духи і піт абсолютно несумісні.

Також не варто застосовувати духи, вирушаючи на пляж. Якщо знехтувати цим правилом, то можна навіть отримати сонячні опіки, так як в парфумах міститься спирт. Взагалі духи, як і макіяж, більше підходять для вечірніх заходів, а для щоденного застосування можна підібрати щось менш концентроване з приємним ароматом. У висновку можна сказати, що хороша парфумерія в умілих руках стає прекрасним інструментом, за допомогою якого жінка може створювати неповторні образи.