Однією з найбільш популярних дієт останнім часом стала так звана дієта Маггі, яка розрахована на 4 тижні і яка, за даними деяких вже випробували її людей , дозволяє скинути до 28 кг ваги.

Основні принципи дієти Маггі
  • під час цієї дієти пити потрібно якомога більше, крім води дозволяється пити також несолодкий чай і каву;
  • овочі потрібно тільки варити, без додавання м'ясних бульйонів або яких-небудь інших жирів, додавати дозволяється тільки цибулю, перець, часник і спеції;
  • запропонований режим харчування потрібно дотримуватися неухильно;
  • замінювати продукти в меню або міняти місцями обід і вечерю також забороняється;
  • якщо в перерві між основними прийомами їжі у вас з'явилося відчуття голоду, то втамувати його можна сирою морквою, огірком або салатом;
  • якщо не вказано кількість продукту, тобто його можна скільки завгодно до повного насичення.

У загальному і цілому дієта націлена на повне зміна звичного для вас режиму харчування.


Основний упор робиться на овочі та відсутність будь-яких шкідливих жирів. Через те, що в меню діетивходіт велику кількість овочів, різноманітних фруктів, нежирного м'яса, сирів, сиру, яєць і риби, організм отримує всі необхідні йому поживні речовини. Тобто приймати додатковий комплекс вітамінів при цій дієті не потрібно.

Результати дієти

Через те, що дієта триває досить довгий час, витримати її зможе не кожен, хоча б з психологічних причин. Однак, якщо ви все ж націлені на результат і готові лише 4 тижні робити над собою зусилля, така дієта дозволить вам добитися бажаного. Залежно від початкової ваги, індивідуальних особливостей обміну речовин і деяких інших чинників, дієта Маггі дає можливість позбутися від 10-28 кг. Детальний меню цієї дієти ви можете знайти в мережі.